Ünlü modacı Zeynep Tunuslu safını seçti! “Ben de sevinmek istiyorum, oyum Tayyip Bey’e”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 13, 2023 Yorum Yok

Ünlü modacı Zeynep Tunuslu 14 Mayıs seçimi öncesi tercihinin kimden yana olacağını açıkladı. Bugüne kadar oyunu CHP’den yana kullandığını belirten Tunuslu, artık sevinmek, Mesut olmak istediğini belirterek “Tercihim Tayyip Bey” dedi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Cumhuriyet tarihinin en Kıymetli seçimine saatler kaldı. meşhur isimlerden bir bir Namzet açıklamaları geliyor. meşhur modacı Zeynep Tunuslu da “Safım Türkiye” diyenlerden oldu. Yıllardır oyunu CHP’ye verdiğini söyleyen Tunuslu, “Artık sevinmek istiyorum, kazanının yanında olacağım” diyerek tercihini belirtmesi toplumsal medyada yankı uyandırdı.

“BU Sefer OYUMU TAYYİP BEY’E VERECEĞİM”

Sonhavadis.com’a Özel kısa bir görüntü yayınlayan Zeynep Tunuslu, “Arkadaşlar, yarın Fazla Değerli bir gün. Biliyorsunuz seçim var. Ben 60 yaşına kadar her seçimde CHP’ye oy verdim, daima modum kırıldı. Bu sene kazananın yanındayım. Tayyip Bey’e vereceğim. Zira o kazanacak. Bari ben de sevineyim.” formunda konuştu.

Zeynep Tunuslu

Ünlü isim, linç teşebbüsü ihtimallerine aldırmadan tercihinin değiştiğini söylemesi üzerine kamuoyunda tartışmalara yol açtı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir