Twitter’da büyük ihmal! Korsan film paylaşımı milyonlara ulaştı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 02, 2023 Yorum Yok

Dünyanın en Aka toplumsal File şirketi olan Twitter’ı satın aldığından beri yaptığı değişikliklerle gündeme gelen Elon Musk, şimdiyse skandal bir ihmale imza attı. Bir kullanıcı, vizyona yeni giren sineması Twitter’da paylaşarak milyonlara izletti. Musk’ın idaresinde olan Twitter’da yaşananlar saatler sonra ayrım edildi.

Elon Musk, geçtiğimiz Yıl Twitter binasına kucağında lavaboyla girerek paklık yapacağını işaret etmişti. Şirket üzerinde yaptığı değişikliklerle konuşulan Musk, kendi kripto parasını patlatmak için Twitter’ın logosunu ‘köpek’ yapmıştı. Musk, Twitter’daki ihmal ile gündemin tekrar doruğunda yer aldı.

Elon Musk Twitter

TWITTER’DA KORSANCILIK!

Twitter Blue abonesi olan bir kullanıcının, hafta sonu vizyona giren Muhteşem Mario sinemasının tamamını platforma yüklediği öğrenildi. Sinema Twitter’da uzun bir müddet kalırken, dokuz milyondan Çok şahıs yeni Üstün Mario sinemasını fiyatsız izledi. Telif hakkı maddelerini açıkça ihlal eden görüntü, pazar gününe kadar platformda kaldı. Sinema, sonrasında kaldırıldı ve paylaşan kullanıcı platformdan uzaklaştırıldı.

Twitterda korsan film

TWITTER İÇİN BU BİRİNCİ DEĞİL!

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı, Avatar üzere gişe rekoru kıran sinemalar de telif hakkı maddelerine muhalif bir formda platformda paylaşılmıştı. Üstün Mario Bros. sineması, iki kesim halinde (filmin birinci saati ve nihayet 32 dakikası şeklinde) kullanıcılara sunuldu.

Bunun yanı Dizi Üstün Mario Kardeşler Sineması, dünya genelinde 1 milyar doların üzerinde hasılat yaparak gişe rekoru kırdı ve Amerika’da art arda dört hafta en Fazla izlenen sinema oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Gurbetçi seçmen oy kullanmaya  “Tayyibimiz var, Allah’ımız var” diyerek gitti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir