Tülin Şahin’den Danimarka başbakanına Bakış boncuğu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 02, 2022 Yorum Yok


Ünlü model Tülin Şahin, geçtiğimiz gün Danimarka başbakanı Mette Frederiksen, eski başbakanlar Helle Thorning- Schmidt ve Poul Nyrup Rasmussen’ın eşlik ettiği bir defilede uzunluk gösterdi. Birçok siyasi İsim ve sanatkarların katıldığı defilenin sonunda Şahin, Danimarka Başbakanı Mette Frederiksen’a Bakış boncuklu bileklik ve dört çeşit lokum İkram etti.

2019 yılında Portekizli Amel insanı Pedro de Noronha ile dünyaevine giren Ünlü model Tülin Şahin, kızı Siena Leyla nedeniyle eski eşiyle davalık olmuştu. Daha Evvel ruhsal ve fizikî şiddete uğradığını sav ederek eski eşine kızını göstermeyi reddeden Şahin, soluğu mahkemede almış ve ikili ortasında ipler kopmuştu. Yaşadığı zahmetli süreçleri geride bırakan Şahin, şimdilerde mesleğindeki muvaffakiyetle isminden Laf ettiriyor. 

Tülin Şahin ve eski eşi Pedro de Noronha

Danimarka’da doğup büyüyen Şahin, evvelki gün Kopenhag’da düzenlenen ‘sürdürülebilir moda’ temalı bir defile için podyuma çıktı. Danimarka’nın başbakanı Mette Frederiksen ile eski başbakanlar Helle Thorning-Schmidt ve Poul Nyrup Rasmussen‘ın eşlik ettiği defilede göz kamaştıran Şahin’i izlemeye gelenler ortasında fenomen sıra Game of Thrones‘un oyuncuları Nikolaj Coster- Waldau ve Pilou Asbæk de vardı. 

Mette Frederiksen

Büyük İlgi gören defilenin ardından Danimarka Başbakanı’na teşekkürlerini ileten Şahin, Frederiksen’e Bakış boncuklu bileklik, lale desenli porselen tabak ve dört çeşit lokumu Armağan etti.

Tülin Şahinden Danimarka başbakanı Mette Frederiksene Bakış boncuğu

Birlikte Hatıra fotoğrafı da çekilen ikilinin pozları toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı. 

Tülin Şahin ve Danimarka başbakanı Mette Frederiksen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gülçin Ergül de akıma uydu! Yeni yaşını bakın nasıl kutladı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir