TRT oyuncuları deprem bölgesinde! Gönül Dağı’nın Selami’si çocuklarla maç yaptı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 28, 2023 Yorum Yok

TRT dizileri Gönül Dağı ve al Sancak’ın oyuncuları Kahramanmaraş’ı ziyaret ederek depremzedelerle bir ortaya geldi. Gönül Dağı’nın Selami’si çocuklarla maç yaparak gönüllerini fethetti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı ile Gönül Dağı dizisinden üretimci Ferhat Eşsiz, oyunculardan eser Eyüpoğlu, Feyza Işık, Ferdi Sancar, Yavuz Sepetçi ve al Sancak dizisinden üretimci Mehmet Bozdağ, oyunculardan Uğur Güneş, İdris Nebi Taşkan, Rıdvan Aybars Seviye, Beğenilen Türker, Ahmet Yenilmez, Melih Özdoğan ve sunucu Pelin Çift’in yer aldığı ziyarette depremzedelere moral verilmeye çalışıldı.

OYUNCULAR ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ!

TRT genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı ve sıra oyuncuları Kahramanmaraş ziyaretleri sırasında en Fazla çocuklarla ilgilendiler.

Bölgedeki 12 Şubat Stadı Çadır Kent, Sütçü İmam Üniversitesi Karacasu Yerleşkesi Konteyner kent ve Vali Saim Çotur Stadyumu Çadır Kent’e yapılan ziyaretlerde çocuklarla oyunlar oynandı, armağanlar dağıtıldı.

Aileler ise TRT ekranlarından izledikleri oyuncuları karşılarında görünce moral buldular.  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin itfaiye er ve aileleriyle de bir ortaya gelen TRT genel Müdürü Sobacı, al Sancak ve Gönül Dağı sıra grubunun bölgedeki ziyaretleri Ulusal Savunma Bakanlığı Sahra Hastanesi ile devam etti. 

ESER EYÜPOĞLU KALEYE GEÇTİ, ÇOCUKLARLA MAÇ YAPTI!

TRT genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, çocuklara ikramlar verdi. eser Eyüboğlu kaleye geçti ve Ufak çocuklar ile maç yaptı. Ferdi Sancar ise maç esnasında, gol atmak için topun başına geçen çocuklara takviye oldu. O anlar kayda da alındı. Aktifliğin sonunda bir Hatıra fotoğrafı da çektirildi.

TRT genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, Gönül Dağı dizisi oyuncuları Feyza Işık, Yavuz Sepetçi, eser Eyüboğlu ile Ferdi Sancar ve sunucu Pelin Çift daha sonra Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na giderek itfaiye erleri ve aileleri ile bir ortaya geldiler.

İşte eser Eyüboğlu’nun çocuklarla Birlikte maç yaptığı o anlar:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir