Teoman: Yaptığımız her şey manasız! Şarkıcında depremle ilgili duygularını ifade etti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 04, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Teoman, yaşanılan sarsıntının akabinde “Kendimi Fazla Üzücü hissediyorum” diyerek hislerini lisana getirdi. Yaptığı her şeyin manasız kaldığını söyleyen müzikçi, Fazla Aka ıstırap içinde olduğunu lisana getirdi.

Yaşanılan zelzelenin akabinde birçok Ünlü paylaşımlarına Ara verdi. Cihangir’de görüntülen Teoman ise bu ünlülerden biri. Meskenine gerçek giden Teoman, ayaküstü gazetecilerin sorusunu yanıtlayan müzikçi, zelzele hakkında hislerini lisana getirdi. Kendini Kötü hissettiğini vurgulayan Teoman, “Böyle şeyler olduktan sonra yaptığımız her şey manasız kalıyor.” dedi. 

“BÜTÜN ÜLKENİN MORALİNİ BOZAN BİR OLAY”

Depremin akabinde Fazla Aka hüzün içinde olduğunu belirten Teoman, ”Bütün ülkenin moralini Fazla çok bozan ve korkutan bir olay” diye konuştu. Zelzeleye karşı Önlem aldığını belirten müzikçi, “Binamızı Denetim ettirdik. Bu türlü bir şey olursa ne yapacağımızı düşünüyoruz. O kadar Fazla can kaybı oldu ki yakınlarımızdan birkaç kişinin kaybettiği beşerler var. çok sevdiğim birisi teyzesini kaybetti. Üzülüyoruz tabii” açıklamasını yaptı.

Teoman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Volkan Demirel kelamlarıyla yürekleri yaktı! “Hatay’da 100 kişiyi tanıyorsam yarısını kaybettim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir