Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe depremde acı kaybı yaşamıştı! Yeni paylaşımı yürek yaktı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 17, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraşlı yaşanan şiddetli zelzelenin akabinde Acı haberler gelmeye devam ederken bir kahreden haberde eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burce Tunay’dan gelmişti. Erkek arkadaşı Zeybek Can Datlı’yı zelzele felaketinde kaybettiğini duyurmuştu. Yeni paylaşımı ise Yürek yaktı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6’lık sarsıntılar birçok Üzüntü kaybı da beraberinde getirdi. 10 ili etkileyen ve “Asrın Felaketi” olarak nitelendirilen zelzelede eski Survivor yarışmacısı Aşkım Burçe Tunay’da erkek arkadaşını kaybettiğini duyurmuştu. Yeni bir paylaşımda bulunan Burçe, erkek arkadaşı Yiğit Can Datlı’yı andı.

“GEÇİRDİĞİM TÜM VAKİTLERDEN DAHA UZUN”

“Bugün seni kendi ellerimle toprağın altına koymamın üzerinden tam bir hafta geçti.
Bana sorarsan şayet, 23 yıldır yaşıyorsam, geçirdiğim bütün vakitlerden daha uzun…

Seninle olan hiçbir an’ımızı Siyah ak paylaşamayacağım, onlara ihanet olur. Uygun ki geçtin hayatımdan da demeyeceğim, zira daima hayatımda kalacaksın. Ne diyeceğimi inan bilmiyorum.
Bildiğim Biricik şey beni Fazla hoş sevdin ki bir gün olsun kuşkum olmadı benim
seni sevdiğimden bile Fazla sevdiğine beni ve sevmeye devam edeceksin, biliyorum ki sen benden vazgeçmezsin.

“TOPRAKTA SENİ İNCİTMESİN”

“Seni asla unutmayacağım diyemem aslında sen, unutulacak üzere biri değilsin. Uygun ki
varsın Datlım. Âlâ ki uğraştın uğraştın, vazgeçmedin ve girdin hayatıma.
Yaşadığımız ve yaşattığın her şey için Fazla teşekkür ederim. Sen beni hiç incitmedin, toprak da seni incitmesin. Gökyüzünden beni izleyeceğini biliyorum, kalbim senin meskenin ve Laf veriyorum ben meskenine Fazla güzel bakmaya çalışacağım. Bir gün kavuşacağız… O güne kadar bekle beni. Düşlerime gelmeyi de unutma. Minnoşun seni Fazla ve daima seviyor.”

NE OLMUŞTU?

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Acı kaybı toplumsal medya hesabından paylaşan Tunay şu kelamlara yer vermişti:  “Daha Fazla planımız vardı. Yapacak bir sürü şeyimiz vardı. çok gülecektik, Fazla arbede edecektik. Şimdi sesine bile hasret mi bırakacaksın beni Datlım? ‘Başka bir yer varsa orada tekrar görüşürüz tahminen. Yoksa da, seni tanımak benim cennetimdi zati…'”

“MAHŞERE KALDIK”

Sözlerine şu formda devam eden Tunay,  “Allah der ki, Bazen benden Fazla seversen onu senden alırım… Ve ekler ‘onsuz yaşayamam’ deme, seni onsuz da yaşatırım… Yarım kalmadık biz. Laf veriyorum mahşere kaldık. Yüzünü görmeye yürek edemedim evvel. Aslında kendimi kandırma biçimimdi bu, ‘yüzünü görürsem yaşamadığına inanmak’ zorunda kalacaktım artık… ancak nihayet Defa bakmalıydım sana, nihayet Sefer seni Fazla sevdiğimi söylemeliydim. Bir yerlerden beni izlediğini biliyorum. Kalbim senin meskenin Laf veriyorum, o konuta Fazla uygun bakmaya çalışacağım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İzleyenler hayrete düştü! Çocuklarını kurtaran…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir