Squid Game’in yıldız oyuncusuna olay suçlama! Taciz iddiaları gündemi sarstı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Bir Devre dünyayı kasıp kavuran ve 7’den 70’e herkesin ilgiyle takip ettiği Squid Game dizisinin oyuncusu O Yeong- su, cinsel tacizle suçlandı. Gündemi sarsan taciz argümanları ise Squid Game’in yıldız oyuncusu O Yeong-su tarafından reddedildi.

Geçtiğimiz yılın internet platformunda yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Squid Game dizisinde yer Meydan 78 yaşındaki oyuncu, O Yeong-su, 2017 yılında bir bayana uygunsuz bir halde dokunmasıyla gündeme geldi.

Netflix hiti Squid Game

ALTIN ÖDÜL KAZANAN GÜNEY KORELİ TACİZLİKLE SUÇLANIYOR!

O Yeong-su, internet platformunda yayınlanan dizide göstermiş olduğu oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Altın Küre’de yardım erkek oyuncusu mükafatı kazanan birinci Güney Koreli oyuncu oldu. Şimdilerde ise 2017 yılında yapmış olduğu taciz ile suçlanıyor. 

Kalamar Oyunu Altın Küre ödüllü Oh Yeong-su

SUÇLAMAYI REDDETTİ

Güney Kore’nin Yonhap Haber ajansının aktardığı bilgiye nazaran taciz şikayetinde bulunan bayan polise şikayet için geçen yılın Aralık ayında gittiği söyleniyor. Fakat bu belge Nisan ayında açılmadan kapatıldığı tezler ortasında. Verilen bilgi transferine nazaran bayanın tekrar şikayetde bulunması üzerine belge davası tekrar gün yüzüne geldi. Squid Game oyuncusu Yeong ise bu suçlamaları ısrarla reddettiği söyleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Bu dostluk izleyenlerin içini ısıttı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir