Sosyal medyayı sallayan yeni fenomen! Keçiperver köylü kızı rekor kırdı…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 07, 2022 Yorum Yok

“Keçiperver” kullanıcı ismiyle toplumsal medyada paylaşımlar yapan fenomenin nihayet paylaştığı görüntü milyonlarca Sefer izlenerek rekor kırdı. Doğallığıyla izleyenlerin kalbini kazanan Keçiperver, İçten halleriyle bildiğimiz öteki fenomenlerden kendini ayırmayı başarıyor ve izleyenlerden “bildiğiniz fenomenlerden değil” yorumları alıyor.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Burdur’un nahiye Çamlık köyünde yaşayan “Keçiperver” kullanıcı ismiyle bilinen toplumsal medya fenomeninin köy ömrüyle ilgili paylaştığı görüntüler gündem oldu. Köy yaşantısını en doğal haliyle izleyenlere yansıtan genç bayanın nihayet görüntüsü kısa mühlet içerisinde 6 milyondan Çok izlenerek toplumsal medyada viral oldu.

Keçiperver

BİLDİĞİNİZ FENOMENLERDEN FARKLI!

Çektiği öteki görüntülerle bildiğimiz toplumsal medya fenomenlerinin bilakis doğallıktan yana olduğunu gösteren Keçiperver sosyal medyada Fazla sevildi. Köy ve çalışma hayatını gösteren fenomenin nihayet görüntüsünde Ebeveyn babasına ve akrabalarına yer vermesi Aka İlgi gördü. Kullanıcılardan ise “bildiğiniz fenomenlerden değil” yorumları aldı.

Keçiperver

GÜNLÜK İŞLERİ ANLATTI

Anne, babası ve akrabalarının köyde yaptıkları günlük işleri görüntüye Meydan Keçiperver’in görüntüsü 6 milyondan Çok izlenerek rekor kırdı. Viral olan görüntüye zevk ve yorum yağdı.

Keçiperver

İşte Keçiperver’in viral olan o görüntüsü;

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir