saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Sinema tekrar canlanıyor! kara Güldürü çeşidinde ‘Hazine’ sinemasının galası yapıldı

Sinema tekrar canlanıyor! kara Güldürü çeşidinde ‘Hazine’ sinemasının galası yapıldı

admin admin -
34 0


Oyuncu takımında Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaşar ve Hasibe Eren’in yer aldığı kara Komik tipindeki Hazine sinemasının galası evvelki akşam yapıldı.

Beyaz perde, kara Komik cinslerine bir yenisini daha ekledi. 4 Kasım’da vizyona girecek olan ‘Hazine’ sineması, oyuncu takımıyla dikkatleri üzerine çekti. Çağlar Çorumlu, oran Kuzum, Şükran Ovalı’nın olduğu ‘Hazine’ sinemasının galası dün akşam gerçekleştirilen bir tertiple yapıldı.

HAZİNE’NİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Yönetmen koltuğunda Canbert Yerguz’un oturduğu senaryosunu da Canbert Yerguz ve Burak Yerlikaya’nın yazdığı sinemanın oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Boran Kuzum, Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaşar ve Hasibe Eren üzere başarılı isimler yer aldı.

“KARA GÜLDÜRÜ CİNSİNDE özel BİR SİNEMA YAPTIK”

İzleme öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncular, ‘Hazine’ için; “Kara Güldürü çeşidinde Özel bir sinema yaptık. İzleyicilere farklı hisler yaşatmaya çalıştığımız, zincirleme bir kıssa. Romantik, komik, dramatik hisleri birebir anda yaşayacağınız yanlış anlaşılmalar silsilesi içinde tam bir kara güldürü. kuvvetli bir öykü örgüsü var, sinemada seyirciye kalıpların dışında bir sinema sunmaktan Aka heyecan duyuyoruz” açıklamasında bulundular.

Hazine sineması 4 kasımda sinemalarda

DAKİKALARCA AYAKTA ALKIŞLANDI

1200 Benlik salonun dolduğu galada sineması izleyen konuklar, ‘Hazine’, dakikalarca ayakta alkışladı. Sinemanın galasına katılanlar ortasında; Uraz Kaygılaroğlu, Gonca Vuslateri, Büşra Pekin, Cansu Tosun, Caner Erkin, Şebnem Dönmez, Cem Gelinoğlu, Ertan Saban, Fırat Çelik, İhtilal Özkan, Gulenay Kalkan, Ömer Faruk Sorak, şair Açıktan, İhsan Can Kahveci, Cezmi Baskın, Şebnem Hassanisoughi, Tuvana Türkay, Atakan Çelik, Cemile Canyurt, Safa Sarı, Cihan Talay, Baturay Özdemir, Bedran Hoş, Burak Altındağ, Burcu Gönder, Cemal Okan, Cemre Baysel, Doğan Akdoğan, Funda Ödemiş, Gülhan Tekin, Hande Katipoğlu, Hazal Subaşı, İrem Kahyaoglu, Mahsun Karaca, Murat Göçmez, Nebi Tolga, Nursel Köse, yepyeni Aydın, yepyeni Bayraktar, Sercan Gülbahar ve Serra Tokdemir üzere Ünlü isimler vardı.

Hazine sinemasının konusu ne oyuncu takımında kimler var

‘HAZİNE’ SİNEMASININ KONUSU NEDİR?

Annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru memnun (Çağlar Çorumlu), annesine karşı nihayet misyonunu yerine getirmek ve bir Lahza Evvel Ankara’ya dönerek yarım bıraktığı gönül problemini tamamlamak ister. lakin işler umduğu üzere gitmez. Mesut’un memleketinde planladığından daha Çok kalması gerekecektir. Bu esnada kardeşi Musa (Boran Kuzum) yüzünden katıldığı bir define hafriyatı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut’un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara Komik bir maceraya dönüşür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLEEK GÖRÜNTÜ;

Serdar Ortaç Tekrar gündemden düşmüyor! Hüzünlü açıklamalar yaptı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir