Sıla Gençoğlu’nun babası Şükrü Gençoğlu son yolculuğuna uğurlandı! Cenazede dikkat çeken detay

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun 1 ay Evvel beyin kanaması geçiren 73 yaşındaki babası Şükrü Gençoğlu’nun vefat haberi gelmişti. Evvelki gün nihayet seyahatine uğurlanan Gençoğlu’nun cenaze merasiminde tabut ayrıntısı dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz ay beyin kanaması geçiren müzikçi Sıla’nın babası Şükrü Gençoğlu’ndan Üzücü haber geldi. Bir müddettir hastanede tedavi altında olan 73 yaşındaki Gençoğlu sevenlerine veda etti. Gençoğlu için geçtiğimiz gün Alsancak Hocazade Mescidi’nde cenaze merasimi düzenlendi.  Törende Ünlü oyuncu İlker Kaleli de sevgilisi Sıla’yı yalnız bırakmadı.

Sılanın babası nihayet seyahatine uğurlandı

İZMİR’DE TOPRAĞA VERİLDİ

Cenaze merasimine Gençoğlu Ailesi’nin yakınları katıldı. Şükrü Gençoğlu’nun cenazesi, ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının akabinde Urla İskele Mezarlığı Aile Kabristanı’nda toprağa verildi.

Şükrü Gençoğlunun tabutu çiçeklerle donatıldı

TABUT ÇİÇEKLERLE DONATILDI

73 yaşındaki Gençoğlu’nun cenaze merasiminde bir ayrıntı gözlere takıldı. Birsen Altuntaş’ın haberinde yer Meydan bilgiye nazaran, Ünlü müzikçi çiçekleri Fazla seven babasının tabutunun üstünü çiçek bahçesine çevirdi.

 

Şarkıcı Sıla Gençoğlu

Sıla babası Şükrü Gençoğlunu kaybetti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kenan İmirzalıoğlu Milyoner müsabakasında sakız çiğneyen yarışmacıya o denli bir karşılık verdi ki! “Patlatmaya kalkarsan…”​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir