Sevcan Yaşar ile İrsel Çivit’ten mutlu haber! Ünlü çift evlendi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 19, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde nişan yüzüğü takarak evlilik yolunda birinci adımı atan oyuncu Sevcan Yaşar ve müzisyen İrsel Çivit dünayevine girdi.

Üç ay Evvel müzisyen İrsel Çivit’in evlilik teklifine “Evet” diyen Ünlü oyuncu Sevcan Yaşar, muradına erdi. Dört gün Evvel nişan yüzüklerini takan ikili bu sefer nikah masasında “Evet” dedi. Sade bir nikah merasimi ile evlenen Yaşar ile Çivit, Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girdi. Çifti, bu günlerinde aileleri ve yakında arkadaşları yalnız bırakmadı.

Sevcan Yaşar ve İrsel Çivit evlendi

MUTLU HABERİ DUYURMUŞTU

İkili, nişanlanmalarının akabinde Mesut haberi toplumsal medya hesaplarından duyurmuştu.

Sevcan Yaşar, evlilik teklifinin akabinde memnunluğunu şu sözlerle lisana getirmişti:

“Kim der ki mucizeler olmuyor değil ve dünyaya Karşın hala hayata bir yerden hoş bakan, uygun olmak, uygun kalmak, uygun görmek, göğsünün altında uyuyan kalbini sevgiye ve aşka emanet edebilme hamasetini göstererek dünyaya bir Öbür hayat da Mevcut diyerek Saha okumak… çok mutluyum(uz). Bu duyguyu bizimle paylaşan her bir kalbi de başka farklı öpüyorum(uz)… Elbette daha uzun yazacağım lakin artık bugüne not düşsün istedim. Çünkü renkleri daha hoş, sesleri daha duyulur, müzikleri daha derin yapan bu anı yaşamak istiyorum…”

İrsel Çivit Sevcan Yaşara 3 ay Evvel evlilik teklifi etmişti

“TANIŞTIĞIMIZ YERDE TEKLİF ETTİM”

İrsel Çivit de şunları söylemişti:

“Tanıştığımız yerde, tanıştığımız tarihte Teklif ettim. 19.19.19… Aslında ayın 19’u, saat 19.19’da Teklif ettiğim için… Sevcan’ın haberi yoktu. O fotoğraf çekimi için geldiğini sanıyordu ve büsbütün sürpriz oldu. çok yakın dostlarımız vardı. Yurt dışından oyuncu arkadaşlarımız da bunun için geldi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fatih Ürek kendisini tanımayan görevliye hız astı! Hali ve verdiği yanıt Hadise oldu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir