Selen Görgüzel’e ev sahibi şoku! “Mahkemelik olacağız”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 16, 2023 Yorum Yok

Önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yakalanan müzikçi ve oyuncu Selen Görgüzel, konut sahibiyle ıstıraplar yaşadığı söyledi.

Geçtiğimiz Yıl Ünlü üretimci Hamdi Alkan ile olan sekiz yıllık evliliklerini 10 dakika süren bir duruşmayla Biricik celsede sonlandıran Ünlü oyuncu ve şarkıcı Selen Görgüzel, evvelki gün bir arkadaşı ile Nişantaşı‘nda görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Görgüzel, yeni bir müzik hazırlığında olduğunu ve müziğin yakın vakitte dinleyiciyle buluşacağını Aka bir heyecanlı lisana getirdi. Oyuncu birebir vakitte mesken sahibi ile yaşadığı ıstıraplardan da bahsetti.

Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel

“TAŞINALI BİR YIL OLMADAN EVEN ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR”

Hamdi Alkan’la evliliklerini bitirmesinin akabinde yeni bir konuta çıkan Görgüzel, bu sıralar yeni konutuyla ilgili problemleri çözmeye çalıştığını ve mesken sahibinin kendisini meskenden çıkarmak istemesi sebebiyle külfetli bir periyotta olduğunu şu tabirlerle anlattı:

“Bu Ara mesken sahipleri biraz tuhaf. mesken sahiplerinin biraz adaleti, hukuku ve kanunları bilmeleri gerekiyor. Daha taşınalı bir Yıl olmamışken beni konuttan çıkarmaya çalışıyor, sanırım yakında mahkemelik olacağız. Maalesef enterasan diyaloglar yaşadık kendisiyle. Herkes kendine yakışanı yapar, ben üslubumu bozmadım, bir gün mesken sahibi ile bu türlü bir şey yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi.”

Selen Görgüzel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arzu Yanardağ’a sinema setinde evlilik teklifi! O anları paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir