saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Seda Sayan’ın saçları başına dert oldu! Bağış gecesindeki hali topa tutuldu

Seda Sayan’ın saçları başına dert oldu! Bağış gecesindeki hali topa tutuldu

admin admin -
28 0

Depremzedelerin yaralarını sarmak için oluşturulan “Türkiye Biricik Yürek” kampanyasında yer Meydan Seda Sayan’ın saçları toplumsal medya kullanıcılarını sinirlendirdi. Saçlarını topuz yaptıran Sayan’ın bu hali “Düğüne mi gidiyorsun?” halinde eleştirildi.

Kahramanmaraş ve 10 vilayette Aka yıkımlara neden olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki zelzelelerin akabinde bütün Türkiye Biricik Yürek oldu. Tüm kanalların ortak olarak yayınladığı “Türkiye Biricik Türek” kampanyasında hem devlet kurumları hem de Özel kurumlar Aka bağışlar da bulunurken sanat ve Amel dünyasının Ünlü isimleri de depremzedeler için seferber oldu.

Türkiye Biricik Yürek

Toplamda 15 milyar 146 milyon 528 bin lira ve 9 milyon 10 bin adet SMS bağışın toplandığı kampanyada ünlü isimlerde gelen telefonlardan bağış ölçülerini kayıt altına aldı. Kıvanç Tatlıtuğ, verme Ece, Yılmaz Erdoğan, Acun Ilıcalı, Serenay Sarıkaya, Selahattin Paşalı ve Engin Akyürek üzere birçok Ünlü ismin yer aldığı gecede misyon Meydan Seda Sayan’ın saçı toplumsal medyada tenkitlerin odak noktası haline geldi. 

Türkiye Biricik Yürek kampanyasından kareler

Dalgalı topuz modelini tercih eden Sayan’ın bu halini gören toplumsal medya kullanıcıları “Sanki düğüne gidiyor bu saç makyaj hiç oldu mu!” biçiminde yorumlarda bulundu.

Seda Sayan

DEPREMDE hayat KURTARAN DAVRANIŞLAR

Depremde hayat kurtaran davranışlar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir