Şarkıcı Mehtap Yılmaz’dan zehir zemberek sözler! O iki isme demediğini bırakmadı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Mehtap Yılmaz, kendisiyle ilgili çarpıcı savlarda bulunan Lerzan Memnun’u yerden yere vurdu. Yılmaz’ın “Lerzan Mesut tam bir yılan. Bir yerde karşılaşmayalım, toslarım.” kelamları gündem oldu.

2007 yılında armağan Çağlayan’ın heyet üyeliğini yaptığı Popstar Alaturka müsabakasıyla tanınan Mehtap Yılmaz, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Müzikçi, playback müzik söyleyen meslektaşlarını eleştirdi. Daha Evvel kendisi hakkında çarpıcı argümanlarda bulunan Lerzan Mesut için de sesinin Fazla Kötü olduğunu ve buna Karşın sahne almasını sindiremediğini söyledi. Yılmaz, “Bazı sesleri makinalar bile düzeltemez.” dedi.

Mehtap Yılmaz

“LERZAN Mesut BİR YILAN”

Mutlu’nun sunuculara attığı “Konservatuvarlı birine bunu söylemek… Öp onu benim için” bildirisini duyunca küplere binen Yılmaz, “O bir yılan. Lerzan Mesut beni sakın öpmesin. Öperse ölürüm herhalde. Uyuyan prenses olsam ve biri beni öpünce hayata dönecek olsam o kişinin Lerzan olduğunu duyduğumda öpmesin derim. O kendisi Fazla yeterli biliyor. O konuyu Fazla uygun biliyor. Aramız Fazla güzelken kalbimin nasıl kırıldığını Fazla uygun biliyor. Çehre yüze geldiğimizde söyleyecek şeylerim var. 10-12 sene Evvel sahne yaptığım yerdeki bir bayanı programına konuk edip bana sallattırdı. O denli bir şey de yoktu. Bana hükümdarının eli kalkmaz. Ben orada yalnızca Lerzan Memnun’u tanır, bilirim. Ben seni güzel bir insan zannederdim. Ben senin aileni tanıyorum. Ben seni tanıyorsam benim yanımda birinin senin hakkında konuşmasına müsaade etmem.” şeklinde konuştu.

Mehtap Yılmaz Lerzan Mutluyu yerden yere vurdu

“BİR YERDE KARŞILAŞIRSAK TOSLARIM”

Yılmaz’ın kelamlarından armağan Çağlayan da nasibini aldı. Çağlayan’ın Memnun’u konuk ettiği ve kendisi hakkında konuşturduğunu söyleyen Yılmaz, kelamlarına şu tabirlerle devam etti:

Lerzan Mutlu

“Armağan Çağlayan da konuşturdu. İkisi de tıpkı kişiyi programına alıp konuşturdu. Benim 15 sene Evvel yaşadıklarım size reyting getirmez. Sizin kanalınız bile yok. Benim kalbim kırılır ve ben unutmam. Bir yerde karşılaşmayalım, toslarım. Beşere daima arkadaş gibiler. Beni sırtımdan hançerlediler. konuk olan bayan beni dövdüğünü tez etti, şizofrenler. Bu türlü bir durumun olamayacağını herkes bilir. armağan Çağlayan’ın benim üzerimde ne emeği var? Ben o programda reyting makinasıydım.”

Armağan Çağlayan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir