Şahan Gökbakar hazımsızlık yaşayınca Sinan Akçıl’dan yanıt gecikmedi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 20, 2023 Yorum Yok

Sosyal medya hesabından yaptığı provokatif paylaşımlarıyla reaksiyonların odak noktası haline gelen Şahan Gökbakar, artık de Sinan Akçıl’ı gaye almaya çalıştı. Akçıl’ın Örnek davranışlarından rahatsız olan Gökbakar’a Akçıl’dan Karşılık gecikmedi.

Türkiye’de milyonlarca vatandaşın sandık başına koştuğu, cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin akabinde ikinci Evre için heyecanlı bir bekleyiş başladı. Hezimetin akabinde nahoş bir lisana bürünen birtakım seçmenlerin yanı Dizi ünlüler dünyasından da birtakım isimler ayrıştırıcı bir üsluba büründü. 

14 Mayıs seçimleri

Sosyal medya hesabını etkin bir formda kullanan ve devletin muvaffakiyetlerini gururla paylaşan Sinan Akçıl’ın takdir toplayan davranışları Şahan Gökbakar’ı rahatsız etti.

Şahan Gökbakar

Oyuncu kimliğini bir kenara bırakarak Daimi olarak siyasi yorumlarda bulunan Gökbakar, Ünlü sanatçı Akçıl’ın toplumda bütünleştirici nazar açısına reaksiyon gösterdi. Akçıl’ın toplumsal medya hesabından engelleyen Gökbakar’ın bu halini toplumsal medya kullanıcıları anlamlandıramadı. 

Sinan Akçıl

Sinan Akçıl ise kendisini Twitter üzerinden engelleyen Şahan Gökbakar’a cevap verdi. Gökbakar’a seslenen Ünlü sanatçı, “Sevgili Şahan, Twitter’dan engellemişsin. Fanlar uyardı fakat Instagram’da hala takiptesin, orayı unutmuşsun. Bilgi vermek istedim. Ben çıkmam takipten Evvel sen çık.” ifadelerini kullandı.

Şahan Gökbakar ve Sinan Akçıl

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sanatçı Şükriye Tutkun “Birlikte Türkiye’yiz” müziğini tanıttı! “Zalime dur diyeniz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir