Saç Botoksu Uygulaması

Genel, Güzellik Ağu 19, 2022 Yorum Yok

Saç botoksu saçı onararak daha dolgun görünüme sahip olmasını sağlar. İçindeki formülü sayesinde saçı nemlendirir,  onarır, dalgaları açar,  saça hacim kazandırır. Saç ısıdan ve fönden gördüğü işlemlerden dolayı yıpranır. Böyle durumlarda ise saç keratin kaybına uğrar ve yıpranır.

Böyle durumlarda saç cansız mat bir görünüme sahip  olur. Saç botoksu işlemiyle yıpranan, cansız, mat görünen saç yeniden canlanır ve eski haline dönmesi sağlanıla bilir. Bu işlem sonrasında saçlar elektriksiz, yataktan kalktığınızda bile uğraş istemeyen evden direk çıkacağınız bir hal alır. Saç botoksu işlemi sonrasında saçınıza istediğiniz kadar işlem yapabilirsiniz. Saç botoksu uygulanırken en önemli kısım kullanılan ürünlerin kalıcılığı ve kurucu saçınız var ise nemlendirici şampuanlar kullanılması gerekir. Saç botoksu için kullanılan şampuanlar işlemin kalıcılığı için gereklidir.

Ayrıca zararlı kimyasallar içermediği için saçın doğal yapısını korur. Saç botoksu krem ve şampuanlarıyla birlikte kullanıldığı zaman kullanım süresi 6 aydır. Bu süre içerisinde daha sağlıklı bir şekilde uzar. Saç botoksu yaparken saç öncelikle arındırıcı şampuan ile yıkanır, ürün dipten uca doğru sürülür, geniş ağızlı taraklar ile kurutulur. Sonrasında isteğe göre düzleştirilir veya direk öyle kalması mümkündür. Hiçbir zararı yoktur ve saça canlılık katar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir