Rezil olup “R” yapan Ahmet Davutoğlu Alpay Özalan’dan kaçamadı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 18, 2023 Yorum Yok

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, toplumsal medya hesabından “R” yapan Ahmet Davutoğlu’nu ti’ye aldı. Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu’na seslenen Özalan, “Kemal Kılıçdaroğlu, nasıl çarpıldığını seçmenlerinin görmesini istemiyor. Hesap Uzmanı ya o bakımdan!” kelamlarıyla alkış topladı.

AK Parti’nin 2’nci Bölge 2’nci Dizi Milletvekili adayı Alpay Özalan, geçen Devre olduğu üzere bu Devre de TBMM’de yer almaya hak kazandı. Beyaz Parti İzmir Milletvekili olan Özalan, en az futbol mesleğindeki kadar siyasi yorumlarıyla da vatandaşın takdirini topluyor. Toplumsal medya hesabından sık sık paylaşımlarda bulunan Özalan, nihayet olarak Ahmet Davutoğlu’nun seçim sonuçları sonrası yaptığı paylaşımı silmesini ti’ye aldı. 

Ahmet Davutoğlu

Ahmet Davutoğlu’nun Twitter hesabından yaptığı “Milletvekillerimizle birinci Küme toplantımızı genel Merkezimizde gerçekleştirdik. İyi, uğurlu olsun.” halindeki paylaşıma kayıtsız kalmayan Özalan, paylaşımın kısa bir müddet sonra silinmesi üzerine Davutoğlu’na seslendi.

Ahmet Davutoğlu paylaşımı

“KILIÇDAROĞLU NASIL ÇARPILDIĞININ GÖRÜLMESİNİ İSTEMİYOR”

Tweet’i alıntılayan Özalan, şu sözleri kullandı:

”Ahmet Davutoğlu, bu paylaşımından sonra CHP’ye hiç oy kazandırmadan bu milletvekillerini aldığı için CHP seçmeni tarafından linç edildi. Paylaşımını sildi. Kemal Kılıçdaroğlu, nasıl çarpıldığını seçmenlerinin görmesini istemiyor. Hesap Uzmanı ya o bakımdan!”

Alpay Özalan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ankara’da şoke eden görüntüler! “Uçan koltuk” görenleri hayrete düşürdü

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir