Reha Muhtar’dan ortalığı karıştıracak gönderme! Tamer Karadağlı duymasın

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 07, 2022 Yorum Yok

Eşiyle yaşadığı dava sonucu ülke gündemine bomba üzere oturan Reha Muhtar, toplumsal medyadan ortalığı karıştıracak göndermede bulundu. Tamer Karadağlı’yı gaye Meydan Muhtar, paylaşımında, “Çocuklar Duymasın istedim olmadı mevlam” tabirlerini kullandı.

Türkiye’nin bir Devre gündemine spikerliği ile damga vuran ve gazeteciler ortasında bulunan Reha Muhtar ile oyuncu Deniz Uğur ortasında yaşanan velayet davası, uzun bir müddettir magazin gündeminden düşmüyor. İki çocuk sahibi olan Reha Muhtar ve Deniz Uğur’un çocuklarının velayetleri ise Poyraz’ın velayeti babasında kalırken, kızı Mina’nın süreksiz velayeti ise Ebeveyn Deniz Uğur’a verildi.

deniz uğur ve reha muhtar

SEREN SERENGİL AÇIKLAMA YAPTI

Geçtiğimiz günlerde bir restoranda arbede imajları yayınlayan Uğur,  Reha Muhtar’ın akli istikrarının yerinde olmadığını sav edildi. Bunun üzerine Seren Serengil ise Muhtar’ın birebir restorana devamlı gittiğini ve bu türlü bir olayın yaşanmadığını lisana getirdi.

deniz uğur

TAMER KARADAĞLI DUYMASIN!

Yaşanan olaylardan sonra bir atılımda Reha Muhtar’dan geldi. Daha Evvel Seren Serengil’i arayarak “Reha’ya dayanak verme” diyen Tamer Karadağlı’yı gaye Meydan Muhtar, paylaşımında şu kelamlara yer verdi: “Çocuklar Duymasın istedim olmadı mevlam” notunu düşerek Çocuklar Duymasın dizisindeki Haluk rolünü oynayan Tamer Karadağlı’ya göndermede bulundu.

Reha Muhtar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İlayda Şeker ve İsmail Balaban birbirine girdi! Otomobilde arbede ettiler

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir