saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Rabia Soytürk o iddialara cevap verdi: “Sefo benim yakın arkadaşım”

Rabia Soytürk o iddialara cevap verdi: “Sefo benim yakın arkadaşım”

admin admin -
28 0

Son periyotların beğenilen oyuncuları ortasında yer Meydan Veda Mektubu’nun Aslı’sı Rabia Soytürk geçtiğimiz akşam konser çıkışı objektiflere takıldı. Muhabirlerle sohbet eden Soytürk rapçi Sefo ile ilgili kendisine gelen o sorulara Cevap verdi.

Özellikle yer aldığı Duy Beni dizisindeki Ekin karakteriyle Aka çıkış yakalayan 24 yaşındaki genç oyuncu Rabia Soytürk şimdilerde Kanal D‘de yayınlanan Veda Mektubu dizisi ile izleyicisiyle buluşuyor. Oyunculuk mesleği kadar hoşluğuyla de sık sık konuşulan genç oyuncunun Özel hayatı da bir oldukça merak ediliyor. İsmi bir Devre genç rapçi Sefo ile anılan hoş oyuncu o tezlere karşılık verdi.

Rabia Soytürk ve Sefo

“SEFO BENİM YAKIN ARKADAŞIM”

Geçtiğimiz akşam Yalın‘ın depremzede kız çocuklarının eğitimi için Harbiye Cemil Topuzlu Aleni Hava Tiyatrosun‘da verdiği konser çıkışından objektiflere takılan Soytürk, kendisine gelen “Geçmişte Sefo ile görüntülenmiştiniz şu Lahza hayatınızda biri Mevcut mı?” sorusuna “Sefo benim yakın arkadaşım. çok seviyorum onu. Kendimi sevdiğim bir dönemdeyim, hayatımda kimse yok” karşılığını vererek haklarında çıkan savları yalanladı.

Rabia Soytürk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gökhan Çınar’ın Harbiye’deki “Katarsis” sahnesine Yasemin Sakallıoğlu damgasını vurdu!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir