Pınar Deniz ile Sibel Kekili arasında “Karanlık Gece” krizi! Galaya katılmadı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 29, 2023 Yorum Yok

Pınar Deniz, Sibel Kekili ve Berkay Ateş’in başrollerinde yer aldığı 2022 üretimi “Karanlık Gece” isimli sinemada başroller ortasında kriz çıktı. Galaya katılmayan Sibel Kekili’nin rol arkadaşı Pınar Deniz ile ilgili Problem yaşadığı öğrenildi.

Başrollerinde Pınar Deniz, Sibel Kekili, Berkay Ateş, Necip Memili gibi Kıymetli isimlerin yer aldığı, direktörlüğünü Özcan Alper’in yaptığı 2022 yılı imali “Karanlık Gece” adlı film 59’uncu Antalya Altın Portakal Sinema Festival‘inde prömiyerini yapan ‘En Düzgün Film’ ve ‘En Güzel Senaryo Ödülleri’ne layık görülmüştü. Geçtiğimiz günlerde vizyona giren sinemanın galasında ise dikkatleri çeken bir Hadise yaşandı. Başrol oyuncuları ortasında kriz çıktığı öğrenilen sinemanın galasına Sibel Kekili‘nin iştirak göstermemesi kriz tezlerini güçlendirdi. Peki Kekili galaya neden katılmadı? Başroller ortasında yaşanan krizin sebebi neydi? İşte bütün merak edilenler…

Sibel Kekili ve Pınar Deniz

GALAYA KATILMADI!

Filmin oyuncuları Berkay Ateş, Pınar Deniz, şair Çelik, Ceylan Ertem, Tarhan Karagöz, Fırat Kaymak, Süleyman Kadim Kabaali, Sefa Tantoğlu, hür Cem Tuğluk ile yönetmeni Özcan Alper galaya katılan isimler olurken, Sibel Kekili‘nin galaya katılmaması dikkat çekti.

Karanlık Gece sinema galası

SAHNELERİNİN SİNEMAYA tekrar EKLENMESİNİ İSTEDİ

Posta‘dan alınan habere nazaran; galaya katılmayan Sibel Kekili’nin katılmama sebebinin sinemadan birtakım sahnelerin çıkarıldığı ve Pınar Deniz‘in daha Çok ön plana çıkarıldığı olduğu ortaya çıktı. Sahnelerinin sinemaya tekrar eklenmesini isteyen oyuncunun, Sonuç alamayınca galaya katılmama kararı aldığı öğrenildi.

Sibel Kekili Karanlık Gece film

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Çağatay Ulusoy’un yeni usulü beğenilmedi! Başrol olduğu dizinin galasında…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir