Özge Ulusoy son haliyle gündem oldu! “İnsan bunu kendine neden yapar?”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 02, 2023 Yorum Yok

Ünlü model ve sunucu olan Özge Ulusoy nihayet haliyle toplumsal medyanın gündemine oturdu. Gittiği bir hoşluk merkezinden paylaşım yapan Ulusoy’un nihayet halini görenler “İnsan bunu kendine neden yapar?” yorumunda bulundu.

2003 yılında katıldığı Miss Turkey yarışında ikincilik kazanarak podyumların aranan yüzleri ortasına girmeyi başaran Ünlü model ve sunucu Özge Ulusoy‘un nihayet hali toplumsal medyada gündem oldu. Yıllar içinde geçirdiği değişimle de isminden sıklıkla bahsettiren Ulusoy, yakın vakitte babasını trafik kazasında kaybetmiş ve babası için bir hukuk uğraşına girmişti. Bu periyotta epey Çok kilo verdiği görülen Ünlü sunucun nihayet hali ise görenleri şaşırttı.

Özge Ulusoy

O PAYLAŞIMLAR GÜNDEM OLDU

Son olarak gittiği bir hoşluk merkezinden paylaşım yapan Ünlü sunucunun paylaşımları toplumsal medyada Fazla konuşuldu. Yüzüne birtakım süreçler yaptıran Ulusoy’un nihayet halini görenler adeta gözlerine inanamadı.

Özge Ulusoy nihayet hali

“İNSAN BUNU KENDİNE neden YAPAR?”

Özge Ulusoy’un nihayet haline kullanıcılardan “İnsan bunu kendine neden yapar?”, “Doğal güzelliğinizi neden bu hale getiriyorsunuz?”, “Hiç düzgün görünmüyorsunuz”, “Lütfen biri size dur desin” üslubunda yorumlarda bulundu.

Özge Ulusoyun nihayet haline yorum yağdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Pınar Deniz, Şükran Ovalı’nın doğum gününü kutladı! Ovalı o anları toplumsal medya hesabından paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir