Oyunculuğu bırakma kararı alan Nilgün Belgün’den nostaljik paylaşım! “O zaman gelin maaşım yok”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

Hem tiyatro hem de oyunculuk yapan Nilgün Belgün geçtiğimiz günlerde oyunculuğu bırakma kararını açıklamıştı. Belgün, takipçilerini geçmişe götürerek dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüntülenen ve oyunculuğu bırakmak istediğiniz gazetecilere açıklayan ehil oyuncu Nilgün Belgün, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini yıllar öncesine götürdü.

TAKİPÇİLERİNİ GEÇMİŞE GÖTÜRDÜ!

70 yaşındaki ehil sanatçı, Instagram hesabından yayınladığı kare ile Gencer Ailesi’yle geçirdiği günleri andı. Takipçilerini geçmişe götüren Nilgin Belgün, “Eşim İlhan Gencer piyano çalar biz de Ayten ablayla gelin-kaynana olarak oynarız” notun düştü.

Evli Mesut çocuklu yıllarımdan. Eşim İlhan Gencer piyano çalar, biz de Ayten ablayla gelin kaynana olarak oynarız. Bizi birbirimize benzeten Fazla olmuştur. Ayten ablayı zorla oynamaya razı etmiştim. Bir daha da bu türlü bir fotoğrafı kimse görmedi. Hiç hoşlanmazdı bu türlü şeylerden. Galiba hayatın en hoş yanı yaşanmış hoş günlerin fotoğrafları.

Nilgün Belgün

“ESKİ KAYINBİRADERİM PAYLAŞMIŞ”

Bora Gencer’in paylaştığı bir fotoğrafı da alıntı yapan Nilgün Belgün, “Eski kayınbiraderim Bora Gencer paylaşmış. 25 yaşındayım ve Ayten Alpman’la İlham Gencer’in geliniyim. lakin gelin maaşım yok. İlham abi yanındaki Ufak çocuk Bora. Benim yanımda oturan görümcem Ayşe Gencer. Karşımda oturan hoş bayan Bora’nın annesi Necla Hanım’dı.

Nilgün Belgün gençlik yılları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Berfu Yenenler’den eşi eser Yenenler’e “Damat Maaşı”! Yüzleri güldüren anlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir