Oyuncu Tuvana Türkay köpeği için canını ortaya koydu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 11, 2023 Yorum Yok

Rol aldığı dizilerdeki muvaffakiyetinin yanı Dizi şarkıcılık mesleğiyle de ön planda olan Tuvana Türkay, kısa bir müddet Evvel sahiplendiği yavru köpeğiyle gündeme geldi. 3 aylık yavru köpeği şanssız bir kaza yaşadı. meşhur oyuncu köpeğini kurtarabilmek için canını ortaya koydu. İşte bütün ayrıntılar…

‘Ağır Romantik’, ‘Bizans Oyunları’, ‘Yer Gök Aşk’ üzere üretimlere rol Meydan başarılı oyuncu Tuvana Türkay, bir müddettir ekranlardan Irak bir hayat sürüyor. Türkay, yakın vakitte sahiplendiği ve Yogi ismini verdiği 3 aylık köpeğiyle gündeme geldi. Bahtsız bir kaza sonucu denize düşen köpeğini kurtarmak için oyuncu da can havliyle kendini boğazın serin sularında buldu.

Tuvana Türkay

“KÖPEĞİMİ GÖRMESEYDİM VİZDAN AZABINDAN ÖLÜRDÜM”

Yogi’yi kurtarmak için denize atlayan ve yaklaşık bir haftadır soğuk algınlığı nedeniyle istirahatte olduğu öğrenilen Türkay, yaşadığı kaygıyı şu tabirlerle anlattı:

“Yoginin oynaması için balkon kapısını açmıştım. Ben de televizyon izliyordum. İki dakika geçmedi sesi kesildi. Bir Lahza panik oldum. Yavru köpek olduğu için yokluğu Çabucak hissediliyor. Denize açılan kapıya bir baktım yarım aralanmış. Kapalı olan kapının yarım aralandığını görünce dışarı fırladım. Denize bakınca onu ileri gerçek yüzerken gördüm. Merdiven olmadığı için mesken ayakkabılarımı çıkarıp direkt denize atladım. Elbiselerle denize atladığım için akıntıda biraz zorlandım. Denizin ortasından aldım ancak merdiven olmadığı için karaya çıkamadım. Komşuların hiçbiri duymadı. Akıntı da Çok olduğu için olduğumuz yerde duramadık. En sonunda en yakın merdiven neredeyse oraya yanlışsız Yogi’yi itmeye başladım. Bu halde merdivene ulaşarak kimin konutu olmadığını bilmeyerek merdivene çıktım. 10 dakika çıktığım konutun bahçesinde ağladım. Birini görüp bağırdım yardım istedim. Görmeseydim herhalde boğulurdu ben de vicdan azabından ölürdüm.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Milyonlarca insanın tanıdığı ressam Bob Ross’un fotoğraflarındaki gizem görenleri şaşırttı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir