Oyuncu Recep Sarı hayatını kaybetti! Oyuncunun ölüm haberini Zafer Algöz verdi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 04, 2023 Yorum Yok

Son olarak Haluk Bilginer ile Şahsiyet dizisinde rol Meydan Recep Sarı, 60 yaşında hayata gözlerini yumdu. Oyuncunun vefat haberini Sınıf arkadaşı Zafer Algöz, toplumsal medya hesabından duyurdu.

1994 yayınlanan ‘Bir Aşk Uğrana’ dizisiyle tanınan, ‘Melek Apartmanı’, ‘Ne Seninle Ne Sensiz’, ‘Çocuklar Duymasın’, ‘Beni Affet’, ‘Yeşil Deniz’ ve ‘Şahsiyet’ üzere projelerde rol alan Recep Sarı’dan Sıkıntı haber geldi. 60 yaşında hayata gözlerini yuman Ünlü oyuncunun mevt nedeniyle ilgili ayrıntı beklenirken yakınları tarafından şimdi bir bilgi verilmedi.

Recep Sarı hayata gözlerini yumdu

“SEVGİLİ SINIF ARKADAŞIM AZ önce VEFAT ETMİŞ”

Sarı’nın vefat haberini Zafer Algöz, toplumsal medya hesabından şu tabirlerle duyurdu:

“Sevgili Sınıf arkadaşım, oyuncu Recep Sarı az Evvel vefat etmiş… Başımız sağ olsun arkadaşlar. Yeri cennet olsun”

RECEP SARI KİMDİR?

Oyuncu, senaryo müellifi Recep Sarı, 20 Kasım 1963 tarihinde dünyaya geldi. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü 1986 yılında bitirdi. Bitirdiği Yıl İzmir Devlet Tiyatrosu’na Stajyer Sanatçı olarak atandı. 1991 yılına kadar burada vazife aldı ve birebir Yıl tekrar Ankara Devlet Tiyatrosu’na, Okul okuduğu kente tayin oldu ve hala burada vazife yapmaktadır.

2004 yılında Dönme Dolap isminde bir tarihi eser kaçakçılığını mevzu Meydan bir eser yazdı. TRT 1 ekranlarında yayınlandı. 2008 yılında da Foça’da çekilen Dalgakıran isimli aşk dizisini yazdı. TRT 1’de yayımlanan dizide İlhan Mansız ve Eliza Hope oynamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Demet Özdemir “Adım Farah” setinden eğlenceli anlarını paylaştı! “Biraz sonra seni…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir