Oyuncu Çağrı Çıtanak’a acı haber! Annesi depremde hayatını kaybetti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 14, 2023 Yorum Yok

Son olarak ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde rol Meydan Çayır Çıtanak, toplumsal medya hesabından annesinin yıkıntı altında olduğunu duyurmuştu. Takımların ağır çalışmaları sonucunda oyuncu Çıtanak’ın annesinin cansız vücuduna ulaşıldı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntı, Etraf vilayetlerde de can ve mal kaybına Sebep oldu. Artçıların devam ettiği zelzele sonrası birçok Ünlü isimlerden paylaşımlar geldi. Başarılı projelerde yer almış oyuncu Çayır Çıtanak, annesinin yıkıntı altında olduğunu bildirerek toplumsal medya üzerinden yardım istemişti. Çıtanak’ın annesinden üzen haber geldi. Acı haberi, Çıtanak’ın eşi Başak Gümülcinelioğlu verdi.

Çağrı Çıtankın annesi vefat etti

“ANNEMİZİ KAYBETTİK”

Günlerdir yıkıntı altında kalan kayınvalidesi için toplumsal medya hesabından paylaşımlar yapan Gümülcinelioğlu, önceki gün yapılan çalışmalarda bir bireyden ses alındığını göçük altından çıkarılmaya çalışıldığını söyleyerek gözyaşlarına boğulmuştu. Gümülcinelioğlu, bu sabah yaptığı paylaşımda, “Annemizi kaybettik… Başımız sağ olsun” tabirlerini kullandı.

Çağrı çıtanak

Nevber Yurdal Çıtanak

“ANNEM ORADAYDI!”

Çıtanak, “Hatay/Antakya/Sümerler mahallesi harbiye cad. yıkılan yapı A/3 blok doğup büyüdüğüm apartmandır. Annem oradaydı! Bu yapı en yüksek ve haliyle en Fazla oturanı olan binasıdır. Lütfen daha Çok insanın kurtulması için ulaşın ve yardım edin.” ifadeleriyle yardım istemişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

 CZN Burak’tan Taha Duymaz isyanı! Günlerdir yıkıntı altındaydı…​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir