Oyuncu Ahu Sungur ev sahiplerine ateş püskürdü! “Bina yaşlarını küçültmeye çalışıyorlar”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 03, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş sarsıntılarından sonra meskenlerini hasar tespiti yaptırmak istemeyenlere Misli reaksiyon gösteren oyuncu Ahu Sungur, konut sahipleri için “Binada dairesi olan lakin oturmayan konut sahipleri karot aldırmak istemiyor. Zira çürük çıkarsa kira geliri bitecek” dedi.

Kahramanmaraş sarsıntılarından sonra gündeme gelen yapı hasar tespit talepleri yoğunluk kazandı. Vatandaşlar evlerinin/binalarının zelzeleye dayanıklılık durumunu ölçtürmek için sıraya girdi. Fakat kimi konut sahipleri bu Öğrenci karşılık vermiyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Bir Talihim Olsa isimli programın sunuculuğunu yapan başarılı oyuncu Ahu Sungur mevzuya ait görüşlerini toplumsal medya hesabından bildirirken mesken sahiplerinin bu tavrına reaksiyon gösterdi.

Ahu Sungur

“BAZI konut SAHİPLERİ MESKENLERİNİN YAŞINI KÜÇÜLTME PEŞİNDE”

Olası İstanbul zelzelesi gündemdeyken yapı hasar tespiti yaptırmak istemeyenlere sonlanan oyuncu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu tabirlere yer verdi:

Ahu Sungur konut sahiplerine ateş püskürdü

“Hani kimileri yaşlarını küçültür ‘küçül de cebime gir’ deriz. Artık kimi konut sahipleri de meskenlerinin yaşlarını küçültme peşinde… Kaç yıllık diyorsun? ’86 ancak 90’da oturmaya başladık’. Yani? 86 mı? Yok 90. Tabi canım… Binada 2 dairesi, yapı altında 2 dükkanı var! Karot aldırmak istemiyor, kendi binada oturmuyor! 99 sarsıntısına dayanmış yapı o denli diyor… ‘Zemin sağlam’ diyor! ‘Karot aldırmak ziyan veriyor ya’ diyor! Yalan! Çürük çıkarsa belediye 60 gün sonra yıkarım diyor zira kira geliri bitecek.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir