Ömer dizisinin 10. bölüm fragmanı yayınlandı! “Bu benim tanıdım Ömer olamaz”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 21, 2023 Yorum Yok

Başrollerinde Selahattin Paşalı’nın yer aldığı Ömer dizisinin çekimleri bir ay Evvel başlamıştı. Star TV’nin OGM Pictures imzalı Ömer dizisinin 10. kısım fragmanı yayınlandı. Başladığı andan itibaren toplumsal medyada Fazla ses getiren Ömer, 10. kısmıyla 27 Mart Pazartesi günü Star TV ekranlarında olacak. İşte Ömer dizisinin 10. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Camdaki Kız ve Doğduğun mesken Kaderindir üzere müellif Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan dizilerin imalini üstlenen OGM Pictures, ekran başındakileri ‘Ömer’ ile buluştu. Başrollerinde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve barış Falay’ı buluşturan Ömer dizisi yayınlandığı andan itibaren toplumsal medya gündemine yerleşti.

Dizi birinci kısımdan; Annesini kaybeden Ömer, içinde yaşadığı derin kırgınlıkları karşısına çıkan Gamze’nin sevgisiyle onarmaya başlaması merakları üzerine çekti. Ömer dizisi 27 Mart Pazartesi günü 10. kısımla Star TV ekranlarında olacak.

Ömer dizisi uyarlama mı

ÖMER DİZİSİNİN 10. KISIM FRAGMANI

Ömer dizisi yeni kısım fragmanında, Gamze ile Ömer’in restorandaki hesaplaşması yer alıyor. Gamze’ye hesap soran Ömer, “Nereden tanıyorsun bu adamı, ne de çabuk güvenmişsin?” dedi. Gamze ise, Ömer’in bu hudutlu haline karşılık, “Bu benim tanıdığım Ömer olamaz” ifadesini kullandı.

ÖMER DİZİSİ GERÇEK ÖYKÜ Mİ, UYARLAMA MI?

Yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu ise Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı dizi, Netflix’in Shtisel dizisinden uyarlanıyor. 

Ömer dizisinin konusu ne

ÖMER DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Cem Kırca’nın direktör koltuğunda oturduğu Ömer dizisinin kadrosunda Selahattin Paşalı, barış Falay ve Gökçe Bahadır’a Gülçin Kültür, Muharrem Türkseven, Zerrin Sümer, Metehan Parıltı, Gamze Karaduman, Merve Dizdar üzere isimler yer alıyor.

Dizinin oyuncu takımında ayrıyeten Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Haysiyet Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner üzere isimler de yer alıyor.

Ömer karakterine Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ise Gamze’yi canlandırıyor. Barış Falay ise Ömer’in babası Reşat olarak izleyici karşısına çıkacak. Merve Dizdar da ablası Nisa’yı oynayacak.

selahattin paşalı

ÖMER DİZİSİNİN KONUSU NE?

Ömer dizisi, yıllar sonra terk ettiği mahallesine Geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının müezzin oğlu Ömer’in imkansızlıklara Karşın sıkıca tutunacakları aşklarını izletecek.

Ömer dizisi barış Falay

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir