Oğlunu kaybeden Ebru Şallı’nın yüz felci geçirdiği ortaya çıktı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Evlat acısıyla sarsılan Ünlü sunucu ve model Ebru Şallı’nın nihayet itirafıyla herkesi şaşırttı. Şallı, katıldığı programda oğlunun hastalığı devrinde Çehre felci geçirdiğini açıkladı.

NTV’de hafta içi her gün ekrana gelen Değişik Sohbetler programına konuk olan Ünlü sunucu Ebru Şallı oğlu Pars’ın vefatıyla ilgili herkesi üzen açıklamalarda bulundu. 9 yaşında kaybettiği oğlu Pars’ın hastalık sürecinde yaşadıklarını birinci Sefer anlattı.

Ünlü İsim “Pars’ın hastalık süreci başladığında Aka oğlumu yurtdışındaki okuluna 1 Yıl erken yolladık. çok duyulmasının çocuğa bir faydası olmayacağını düşündüm. Çocuğumu korumak istedim, Biricik gayem buydu. Güzelleştiğinde ona anı bırakmak istemedim, arkadaşları ona bir şey sormasın istedim. Gazeteciler yaşadığımız hastalığı öğrendi fakat Fazla rica ettim, Fazla gayret verdim. Sağ olsunlar onlar da beni kırmadılar.” açıklamasında bulundu.

“YÜZ FELCİ GEÇİRDİM”

Şallı kelamlarına şu formda devam etti.

“Ailem, öbür çocuğum, Pars için gerçek olanı yapmaya çalıştım. Hastanede yatarken çalışmaya devam ettim. kolay bir süreç değildi; Çehre felci geçirdim ıstıraptan, herkes bilmiyor bunu ancak o devirde Alışılmış ki bir sürü şey geçirdim” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Anneannesini kaybeden Kadir Ezildi’den his dolu paylaşım! Gözyaşları sel oldu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir