O Ses Türkiye Rap çekimleri başladı! İşte merak edilen kadro…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 26, 2023 Yorum Yok

Ekranların sevilen Karşılaşma programı O Ses Türkiye’nin Rap versiyonu için çekimlere başlandı. Aka merakla beklenen yarışta heyet koltuğunda oturacak isimleri de muhakkak oldu. İşte o merak edilen isimler…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Acun Ilıcalı‘nın sahip olduğu TV8 kanalında ekranlara gelen O Ses Türkiye adlı ses müsabakasının yeni versiyonunun çekimlerine başlandı. Yeniden Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital yayın platformu olan Exxen üzerinden yayınlanacak olan programO Ses Türkiye Rap” ismiyle yeni formatıyla izleyicisiyle buluşacak. Çekimlerine başlanan ve Aka merakla beklenen programın heyet koltuğunda oturacak isimleri de muhakkak oldu.

O Ses Türkiye Rap

ACUN ILICALI İSİMLERİ AÇIKLADI

Uzun müddettir merakla beklenen programın heyet koltuğunda oturacak isimleri de heyecan uyandırdı. Yeni formatta bir birincinin yaşanacağı programda 4 kişinin yer aldığı heyette bu sefer 5 kişi yer alacak. Bu isimlerden biri geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye‘den transfer olan Hadise olurken, Acun Ilıcalı geriye kalan 4 ismi; Eypio, Murda, Mero ve Sefo olarak açıkladı.

O Ses Türkiye Rap heyet üyeleri

ÇEKİMLERDEN PAYLAŞIM YAPTI

Ünlü rapçi Murda, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla İlgi gördü. Çekimler sırasında bir öbür heyet üyesi Mero ile paylaşım yapan Murda’nın bu paylaşımı dikkat çekti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir