Nusret’ten takdirlik hareket! Deprem için gökyüzünden yardım çağrısı yaptı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 08, 2023 Yorum Yok

Yaptığı saltbae (tuzlama) hareketiyle ünü dünyayı aşan Ünlü fenomen geçtiğimiz günlerde yaşanan zelzele felaketi sonrası harekete geçip afet bölgesine onlarca tır gönderip Yemek dağıtımı yapmıştı. meşhur kasap Nusret nihayet hareketiyle herkesin gönlünü fethetti. AFAD’A 25 milyon yardım bağışı yapan Nusret bu kere zelzele yardım davetini gökyüzünden yaptı.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş merkezli zelzele sonrası Tüm ünlüler harekete geçti. Sarsıntısı duyar duymaz harekete geçen Ünlü işletmeci Nusret, afet bölgesine onlarca TIR gönderip, Evvel yiyecek ve Besin yardımında bulunmuş, akabinde taşınabilir aracıyla her gün 5 bin şahsa Yemek dağıtımı yapmıştı. Toplumsal medyadan da İzah yapan Nusret “Birlik ve beraberlik vakti. Devlet-millet el ele” diyerek AFAD’a da 25 milyon TL bağışta bulunduğunu açıklamıştı.

Nusret

SON HAREKETİYLE ÖVGÜ TOPLADI!

İlk günden beri bütün imkanlarını seferber eden ünlüler ortasında yer Meydan Nusret,  Amerika’nın Miami kentinde Farklı bir yardım davetinde bulundu. meşhur fenomen uçakla gökyüzüne “Hep for Turkiye #saltbea” yazdırdı.

Nusret bu anların görüntüsünü toplumsal medya hesabından paylaştı. Kıyıda bulunan yüzlerce kişinin dikkatini çeken fenomen bu hareketiyle övgüler topladı. İşte o manzaralar;

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir