Nükhet Duru 45 yıl sonra anlattı! Klip çekimleri sırasında…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Sevilen müzikleriyle tanınan Ünlü müzikçi Nükhet Duru 45 Yıl sonra herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu. 24 yaşında “Melankoli” isimli müziğinin klip çekiminde mevtten döndüğünü anlatan Duru’nun açıklamaları tüyler ürpertti.

Geçtiğimiz akşam Galatasaray Üniversitesi’nin Ortaköy’de düzenlediği “En 2022 mükafat Töreni”ne katılan Türk popunun sevilen sesi Nükhet Duru, 45 yıl sonra yaptığı açıklamalarda herkesi şaşırttı. Özel Sanat Ödülü’nü alırken nostalji yapıp “Melankoli” isimli müziğini seslendiren Duru, 45 yıl öncesine gitti ve müziğe nasıl klip çekildiğini birinci Sefer anlattı. 68 yaşındaki sanatçı 24 yaşındayken “Melankoli” şarkısına çektiği klipte nasıl vefattan döndüğünden bahsetti.

Nükhet Duru

KLİP ÇEKİMLERİ SIRASINDA MEVTTEN DÖNMÜŞ

Ünlü sanatçı 1978 yılında daha 24 yaşındayken klip çekimleri sırasında vefattan döndüğünü 45 yıl ortadan sonra birinci Defa anlattı. Duru yaşadığı o anları anlatırken “İzzet Öz ile İzmir Urla’dayız. Bana ‘güneşin batımına gerçek denizde yürüyeceksin’ dedi. Yüzme bilmiyorum lakin söylemedim. Kameraman panikle ‘Abi kız yok’ demiş. Sonra kamerayı bırakıp suya girdi. Hafif silkeleye silkeleye kıyıya getirdi, boğulmaktan kurtardı.” tabirlerini kullandı.

Nükhet Duru Melankoli

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

FF 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir