Nicolas Cage, ‘Drakula’ karakterinin hakkını verdi! Dişlerini sivri bir şekilde törpületti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 10, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Nicolas Cage, yeni vizyona girecek olan ‘Drakula Renfield’ sinemasındaki rolünün hakkını verebilmek için dişlerini bir vampir üzere törpületti.

“Hayalet Sürücü”, “Yetenekli Bay Cage” ve “Büyük Hazine” gibi unutulmaz üretimlerde rol Meydan Nicolas Cage, uzun bir ortanın akabinde ‘Drakula Renfield’ sinemasıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Vampir Dracula’yı oynadığı sinema için sıkı bir hazırlık sürecine giren dünyaca Ünlü aktör, çekimler boyunca ‘gerçek’ sivri dişler kullandı.

Nicolas Cage

“NİCOLAS CAGE’İN DİŞLERİNİ TÖRPÜLETTİK”

Variety mecmuasına konuşan filmin makyaj sanatkarı Christien Tinsley, Cage’in vampir karakteri için dişlerini törpülettiğini ve 3 boyutlu baskılı takma dişler taktığını söyleyerek şöyle konuştu:

“Nic’in dişlerini törpülettik ve takma dişler Nic’in konuşmasını engellemeyecek, rahatça konuşmasına müsaade verecek biçimde takıldı. Nic düzgün konuşmak ve teatral bir oyunculuk sergilemek istiyordu, bu yüzden kaplamaların ince olması kıymetliydi. Bildiğim kadarıyla bu, bütün takma dişleri yapmak için 3D baskı kullandığımız birinci sinemaydı.”

Nicolas Cage Drakula sinemasından kareler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Murat Kurum’un down sendromlu gençle iftar konuşması herkesi gülümsetti! 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir