Mustafa Mehmetoğlu ve Selma Kütük Esra Erol’da birbirine girdi! Dolandırma sebebi pes dedirtti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 01, 2022 Yorum Yok


Gündüz neslinin reyting rekorları kıran fenomen programı Esra Erol’da evvelki gün akıllara sakinlik veren bir Hadise yaşandı. Kendisini avukat olarak tanıtan ve Selma Kütük’ü yüzbinlerce lira dolandıran Mustafa Mehmetoğlu’nun kendini savunma hali herkesi şoke etti.

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Esra Erol’da hafta içi her gün birbirinden Farklı bahis ve konuklarla gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde programa katılan Selma Kütük’ün ‘dolandırılma’ hikayesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Esra Erolda

21 boyunca eşinden şiddet gördüğü için evliliğini noktalama kararı Meydan ve İzmir’de çalışmaya başlayan Kütük, Ufak birikimleriyle bir yandan çocuklarını okutup bir yandan da memleketi olan Kayseri’de mesken yaptırma hayalini gerçekleştirmek istedi. Fakat konutu yapan müteahhit ve ustalar işlerini yarım bırakıp bir daha gelmeyince Selma Hanım, toplumsal medya üzerinden kendisini İBB Hukuk Ofisi’nde avukat olarak tanıtan Mustafa Mehmetoğlu ile tanıştı.

Esra Erol Mustafa Mehmetoğlu ve Selma Kütük

“HAYALİM AVUKAT OLMAKTI”

İddialara nazaran; Mustafa Beyefendi ‘müteahhitleri ağır cezalarla yargılatacağım’ vaadiyle Selma Hanım’dan yüzbinlerce lira Nakit aldı ve Kayseri’ye gelerek 200 Bin TL kredi çektirdi. Daha sonra bir daha Mehmetoğlu’na ulaşamayan Selma Hanım, Esra Erol’dan yardım istedi. İkili canlı yayında yüzleşirken Mustafa Beyefendi hakkındaki bütün tezleri reddetti. Toplumsal medya hesabından ‘Avukat’ yazmasının sebebini de açıklayan Mustafa Bey’in “Hayalim avukat olmaktı. O yüzden toplumsal medyada ‘avukatım’ diye yazdım” sözleri ağızları Aleni bıraktı. 

Esra Erolda akıllara sakinlik veren olay

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak yoğunluktan yolda yürüyemedi! Çöp kamyonuna bindi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir