Murat Göğebakan filminin oyuncuları belli oldu! İlk eşini canlandıracak isim belli oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 21, 2022 Yorum Yok

2009 yılında kansere yakalanan ve uzun biz Vakit lösemiyle çaba ettikten sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Ünlü sanatçı Murat Göğebakan’ın hayatı ak perdeye aktarılıyor. Göğebakan’ın hayatını anlatacak olan sinema sinemasının başrol oyuncusu aşikâr oldu. Tıpkı vakitte ehil ismin birinci eşini canlandıracak isimde muhakkak oldu.

46 yıllık hayatına Aka muvaffakiyetler sığdıran ve Anadolu rock müziğinin Kıymetli isimlerinden biri olan Murat Göğebakan’ın hayatı sinema oluyor. Göğebakan’ın çocukluğundan itibaren sanatla tanışması, hayata tutunması, aşk ve imtihanlarını bahis alıyor. 

Murat Göğebakan

FİLMİN HAZIRLIKLARI BAŞLADI!

Kan kanseriyle çaba eden ve uzun tedavi sonrası hayatını kaybeden ehil sanatçı Murat Göğebakan’ın hayatını anlatacak sinemanın çekimlerinin önümüzdeki günlerde başlayacak.

murat göğebakan

BAŞROLDE KİMİN OLACAĞI MUHAKKAK OLDU!

Metronom Sinema Üretim ve CNS Productions iştirakinde çekilecek sinemanın yapımcılığını Oğuz Sözen ve Serkan Günay üstleniyor. Sinemanın senaryosunu Lütfi Albayrak ve Sezgin ırmak kaleme aldı. Murat Göğebakan’ın Ömür hikayesini anlatacak sinema sinemasının başrol oyuncusu aşikâr oldu.

Çocukluğundan itibaren etrafında bir sevgi ağı oluşturan sanatkarın hayata tutunması, müzikle tanışması, aşk ile imtihanları, ‘Ben Sana Aşık Oldum’ ve ‘Vurgunum’ müzikleriyle milyonlarla buluşmalarını ve seyircisine, oğluna, eşine vedasını anlatan projede Ünlü ismi oyuncu Burak Sevinç canlandıracak.

Murat Göğebakan

Sevinç, projede Murat Göğebakan’ı canlandırmak üzere imal şirketi ile kontrat imzaladı.

İLK EŞİNİ CANLANDIRACAK İSİM AŞİKÂR OLDU!

Filmde Murat Göğebakan’ın Adana’daki birinci eşini Hande Soral oynuyor.

Geçen yıllarda uykudayken girdiği şeker koması yüzünden genç yaşta vefat eden Bekmez’e filmde Tuvana Türkay hayat veriyor.

Göğebakan’ın babasını Necmi Yapıcı, annesini Feride Çetin, Murat Göğebakan’ın çocukluğunu Kadir Bertan canlandıracak. 

NE Vakit YAYINLANACAK?

2014 yılında hayatını kaybeden Göğebakan’ın hayatını anlatan sinema, 2023’ün birinci aylarında vizyona girecek. Sinemanın oyuncu takımı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Danla Biliç’ten Kubilay Aka’ya parfümlü gönderme! Bitenlere yer açın ki…​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir