saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Murat Boz kanser hastası hayranının vefat ettiğini öğrendi! Konuşmakta güçlük çekti

Murat Boz kanser hastası hayranının vefat ettiğini öğrendi! Konuşmakta güçlük çekti

admin admin -
16 0

Şarkıcı Murat Boz’u görmek isteyen kanser hastası hayranı Sıla’nın vefat haberini Meydan Murat Boz yıkıldı. O anları toplumsal medya hesabından görüntü ile yanıtlayan Boz, konuşmakta zahmet çekti.

Yaptığı yardımlarla anılan müzikçi Murat Boz, daha Evvel de birçok hayranının isteğini yerine getiriyordu. Kendisini görmek isteyen kanser hastası hayranı Sıla’nın isteğini yerine getirmek için harekete geçti. Hayranı Sıla’nın ailesi ile görüşen Boz, aldığı haberle yıkıldı. O anları Instagram hesabı üzerinden yayınlayan müzikçi, kendini Anlatım etmekte zorlandı.

Murat Boz

“SILA’MIZ MELEK OLDU”

Hayranı ile buluşmak için hazırlık yapan Ünlü müzikçi Murat Boz, Çektiği görüntüyü takipçilerine yayınlayarak kederini lisana getirdi. Görüntüde konuşmakta zorluk çeken Boz,  “Benim için Fazla güç bir görüntü. Sıla’nın beni görmek istediğinden bugün haberim oldu. Annesiyle konuştum. Ben ulaştığımda ağır bakıma girmişti. Sıla’mız melek oldu. İlah rahmet eylesin. Keşke daha Evvel haberim olsaydı. Diyecek bir şey bulamıyorum” halinde konuştu.

Murat Boz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak Tekrar alkış topladı! Osmaniye’deki depremzedenin meskenini…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir