Müge Anlı’da 18 yaşındaki Hilal Baltacı’yı kaçıran 51 yaşındaki üfürükçüye gözaltı şoku!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 21, 2023 Yorum Yok

‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’in geçtiğimiz günlerde yayınlanan kısmına 18 yaşındaki kızının 51 yaşındaki üfürükçü olduğunu söyleyen bir adama kaçtığını öğrenen annenin feryadı damga vurmuştu. Genç kızı kandırarak ağına düşüren Süleyman Beyefendi, evvelki gün gözaltına alındı. Hilal Baltacı’nın Süleyman Beyefendi gözaltına alınırken ‘Bırakmam onu’ formundaki çırpınışlarını gören izleyenler şoke oldu.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” hafta içi her gün birbirinden Farklı bahis ve konuklarla izleyenlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. kayıp ve cinayetlerin Sır perdesinin aralandığı programın geçtiğimiz günlerde yayınlanan kısmında yaşananlar toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı. 18 yaşındaki Hilal’in meskenden kaçtığını Anlatım eden Şerife Hanım, kızının bulunması için Müge Anlı’ya başvurdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Hilal’in kendisinden 33 ıslak Aka olan 51 yaşındaki üfürükçü bir adamla Birlikte olduğunu öğrenen Ebeveyn Şerife Hanım, canlı yayında hudut krizi geçirdi. Kızı ve Süleyman Bey’le yüzleşen anne, kızının sarmaş dolaş fotoğraflarını görünce kederden çıldırdı. Yüzünü göstermek istemeyen Süleyman Bey’e Öfke kusan Şerife Hanım, “Benim çocuğumla birlikteysen Şayet onun koltukaltına saklanma. Arlanmaz… Çocuğumun beynini yıkadın. Üfürükçü, dolandırıcı ve tacizcisin” diyerek Başkaldırı etti. Süleyman Bey’e söylenen laflar üzerine annesine “Nankör olma” diyen Hilal, Geri dönmek istemediğini ve Mesut olduğunu Anlatım etti. 

Müge Anlı ile Tatlı Misli üfürükçü adama kaçan Hilal olayı

“AHLAKSIZ BİR ŞEY OLMADI”

Kızının kendisinden yaşça Aka bir adamla Birlikte olmasını asla kabul etmeyeceğini söyleyen Ebeveyn Şerife Hanım, gözyaşları içinde stüdyoda avazı çıktığı kadar bağırdı. Müge Anlı ve ailenin isyanı üzerine yüzünü gösteren Süleyman Beyefendi ise kendisini “Ahlaksız bir şey olmadı. Ben konuşmaya başlayınca daima susturuyorum. Ben sonuna kadar Hilal’in ardındayım.” kelamlarıyla savundu. 

“ÜFÜRÜKÇÜ SÜLEYMAN GÖZALTINA ALINDI”

Programın ilerleyen kısımlarında Süleyman Bey’in daha öncesinde de genç kızları bu halde ağına düşürdüğü ve hatta Efsun Okulu/Hastanesi isminde bir yer açarak insanları kandıracağı tez edildi. Şikayet telefonlarının susmaması üzerine stüdyoya güvenlik grupları geldi. 

Müge Anlıda Hilal Baltacı hudut krizi geçirdi

Üfürükçü Süleyman polis grupları tarafından gözaltına alınırken Hilal’in gerisinden ağlayarak “Bırakmam onu” demesi görenlerin ağzını Aleni bıraktı. Olayın akabinde bir şahıs de telefonla canlı yayına bağlanarak “Süleyman bana 300 Euro karşılığında cenneti vadetti” şeklinde konuşması pes dedirtti. 

Hilal Baltacı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ikinci bebekleri Kerem’le birinci Sefer görüntülendi!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir