Müge Anlı depremzedeler için IBAN ve SMS bilgisi paylaştı! Milyonlarca lira toplandı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 07, 2023 Yorum Yok

Ünlü gazeteci Müge Anlı, evvelki gün ATV ekranlarında izleyenlerle buluşan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında yardım davetinde bulundu. Kahramanmaraş başta olmak üzere 10’dan Çok ili ağır formda etkileyen zelzele sonrası IBAN ve SMS bilgileri paylaşan Anlı, zelzele bölgesi için yardım topladı.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde gerçekleşen 7.7 büyüklüğündeki sarsıntının ardından Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Malatya ve Hatay vilayetlerinde yüzlerce şahıs yıkıntı altında kaldı. 30’dan Çok artçı zelzelenin yaşandığı felaket bütün Türkiye’de Aka bir paniğe neden olurken depremzedelere yardım etmek isteyen vatandaşlar el ele verdi. 

Kahramanmaraş deprem

Ünlü gazeteci Müge Anlı’da zelzele bölgesindeki vatandaşlara yardım etmek için düzgünlük hareketi başlattı. canlı yayında “Ekip arkadaşlarımızın zelzele bölgelerine geçmesini beklemek için bir Aralık yayın oldu. Bu ortada da gelen yardım taleplerini kıymetlendiriyoruz. Artık zelzele bölgesine yardım etme vakti” diyen Anlı, bağış için bilgiler paylaştı. 

Müge Anlı zelzele yardımı

MUGE yazıp 2868‘e ileti göndererek depremzedelere yardım edilebileceğini Anlatım eden Müge Anlı, bir de IBAN numarası paylaştı. Anlı’nın davetinden kısa müddette bağışlar 5 milyon 937 bin 450 liraya ulaştı. 

 

Müge Anlı zelzele yardımı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir