saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. MS hastası Serdar Ortaç tekerlekli sandalyeyle götürüldü!

MS hastası Serdar Ortaç tekerlekli sandalyeyle götürüldü!

admin admin -
20 0

Uzun yıllardır MS hastalığı ile gayret içinde olan Serdar Ortaç , nihayet devirde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyordu. Ankara’da aldığı konsere “Ben MS hastası adamım” diyen Ortaç, sahnede ayakta durmakta zorlanan Ünlü müzikçi tekerlekli sandalyeye oturtuldu.

Türk pop müziğinin standartlarını belirleyen Laf müellifi ve müzikçi Serdar Ortaç, konserlerde sergilediği halleri ve söyledikleri ile magazin gündeminde en Fazla konuşulan sanatkarlar ortasına giriyor. Geçtiğimiz günlerde konutunun önündeki sinema seti çalışmasından rahatsız olan ve sinema takımına ağır kelamlar söyleyen Ortaç, Ankara’da aldığı bir konserde Vaziyet ve kelamları ile dikkatleri üzerine çekti.

serdar ortaç

DANSÇILARIN YARDIMIYLA AYAKTA DURDU!

Pop müziğinin başarılı ismi Ortaç, aldığı konserde kadın-erkek alakaları hakkında espiriler yaptı. Sahnede birinci kendi başına ayakta durmayı başaran Ortaç, bir mühlet sonra dansçıların yardımıyla ayakta kalmayı başardı. Konseri tamamlayan Ortaç, kulise geçmek için tekerlekli İskemle yardımı aldı. Bu hallerini gören seyirciler ise durumuna üzüldü. 

serdar ortaçın güç anları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir