Mobilya Kral’ı Fatih Kıral’ın imdadına çalışanı koştu! Patronu için böbreğinden vazgeçti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 27, 2023 Yorum Yok

Uzun müddettir böbrek nakli için bekleyen Ünlü Amel insanı Fatih Kıral’ın yardımına Kadir isimli bir çalışanı koştu. Hiçbir karşılık beklemeden işvereni için böbreğini veren Kadir Beyefendi, atama sonrası taburcu olurken Kıral’ın bir müddet daha hastanede kalacağı öğrenildi.

Türkiye’nin tanınan bir mobilya markasının sahibi olan Fatih Kıral, uzun müddettir yaşadığı sıhhat sıkıntıları nedeniyle güç günler geçiriyordu. Böbrek nakli için bekleyen Ünlü Amel insanına başta eşi Figen Kıral ile oğulları Haysiyet ve Oğuz Kıral olmak üzere aile bireyleri böbreğini vermek istedi. Lakin aile üyelerinin böbreği uymayınca Kıral’ın imdadına bir çalışanı yetişti.

Fatih Kıral

Kıral’ın şirketinde çalışan Kadir isimli bir çalışan hiçbir karşılık vermeden işverenine böbreğini vermek istedi. Bu haber üzerine Aka Sevinç yaşayan Kıral’ın atama ameliyatı arife günü gerçekleştirildi. Kadir isimli çalışan taburcu olurken Fatih Kıral’ın Denetim emelli bir müddet daha hastanede kalacağı bilgisine ulaşıldı. 

Fatih Kıral ve eşi Figen Kıral

Yaşanan bu olay Grand Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı’yı akıllara getirdi. meşhur Amel insanı 2014’te, bir çalışanının verdiği böbrekle yaşama tutunma sevinci yaşamıştı. Çalışanının yaptığı fedakarlığı görmezden gelmeyen Yazıcı, çalışanına bir mesken Armağan etmişti. Kıral’ın hiçbir karşılık beklemeden kendisine böbreğini veren çalışanı için nasıl bir jest düşündüğü ise merak konusu haline geldi. 

Hayri Yazıcı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bu kadarı da pes dedirtti! Nişan merasiminde gelini elini öptüren görümce..

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir