Merve Dizdar’dan muhteşem dönüş! Gümbür gümbür geliyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 21, 2022 Yorum Yok

Son olarak Paklar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar, yeni projesi için el sıkıştı. Dizdar, başrollerinde Selahattin Paşalı’nın da bulunduğu ‘Ömer’ dizisinde ‘Emine’yi canlandıracak.

Geçtiğimiz dönem reytinglerin doruğunda yer Meydan TRT 1’in unutulmaz dizisi Paklar Apartmanı’nda Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar, mükemmel bir proje için el sıkıştı. Daha Evvel ‘Kar ve Ayı’ üretimiyle Altın Portakal mükafatına layık görülen Dizdar, nihayet olarak Adana’da çekilen Margasus dizisinin çekimlerinde yer almıştı.

Merve Dizdar

YENİ PROJE İÇİN EL SIKIŞTI

Masumlar Apartmanı’ndaki sergilediği performansıyla izleyenleri ekranları başına kilitleyen Ünlü oyuncu, nihayet vakitlerde aldığı teklifler ortasında OGM Pictures’in projesi ‘Ömer’de ‘Emine’ karakterine hayat vermeye karar verdi. Dizdar, ‘Shtisel’den uyarlanan ‘Ömer’ dizisinde şiddetli bir rolü üstlenecek.

Merve Dizdarın yeni projesi belirli oldu

ZOR BİR KARAKTERİ OYNAYACAK

Onur Güvenatam’ın Star TV için çektiği, senaryosunu Gülizar Irmak’ın yazdığı ve Cem Kırca’nın yöneteceği Ömer dizisinin ekranlara damga vurması bekleniyor. Dizdar, rol arkadaşı Selahattin Paşalı’nın canlandıracağı Müezzin Ömer’in ablası Emine olarak izleyenlerin karşısına çıkacak.

Gençliğinde babası Reşat’ı dinlemeyip Hakan’la evlenen Emine’yi 5 çocuğuyla güçlü günler bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Uraz Kaygılaroğlu’ndan İzah geldi! Kazada yaralanan oyuncuların nihayet durumu…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir