Merve Boluğur baba evine döndü! 44 gün önce evlendiği eşinden boşanıyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 16, 2022 Yorum Yok

Görkemli bir düğünle müzisyen Mert Aydın ile dünyaevine giren Merve Boluğur, 44 gün dayanabildi. Boluğur ile Fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın’ın boşanma davası açtığı ortaya çıktı. İşte habere dair bütün ayrıntılar…

2 Ekim’de Ünlü isimlerin akın ettiği bir düğünle Mert Aydın ile nikah masasına oturan oyuncu Merve Boluğur cephesinden Hadise İzah geldi. nihayet vakitlerde paylaştığı fotoğraflarında parmağında yüzüğünün olmayışı takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı. İkili hakkında çıkan “Boşanıyorlar” savları gündemde bomba tesiri oluşturmuştu. Boluğur ile Fikir ayrılığı yaşayan Ünlü müzisyenin boşanma davası açtığı savları yanlışsız çıktı.

Merve Boluğur eşinden boşanıyor

BABA KONUTUNA DÖNDÜ

İlk açıklamayı toplumsal medya hesabından yapan Boluğur, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Olmadı teşekkürler… hayat bu… Mert’e de mutluluklar. Hoş günlerimiz için teşekkürler…”

İlk İzah Boluğurdan geldi

“ADAM ETTİKLERİMİZ YÜZÜMÜZE BAKMAZ OLDU”

Daha Evvel Instagram sayfasında takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Merve Boluğur, verdiği yanıtlarla ayrılık sinyallerini vermişti. meşhur oyuncu “En Fazla ders çıkardığın olay?” sorusuna “Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler birçok… Bundan sonra kimseye Aka yeterliliklerde bulunmayacağım” cevabını vermişti.

Merve Boluğur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ölen annesinin kalbini dinledi! Reaksiyonu gündem oldu…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir