Mehmet Yılmaz Ak’dan veda! Yargı dizisinde oynadığı Pars karakteri…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 14, 2023 Yorum Yok

Haziran ayında final yapması beklenen Yargı dizisi için oyuncular yavaş yavaş veda etmeye başladı. Diziye veda eden isimlerden biri Pars karakterini oynayan Mehmet Yılmaz Beyaz oldu.

Kanal D ekranlarında Aka ilgiyle takip edilen Yargı dizisi oyuncularına bir bir veda ediyor. Dizide en Fazla sevilen oyunculardan biri olan Mehmet Yılmaz Ak’ın oynadığı Pars karakterinin diziden ayrılması Yargı izleyicilerini bir oldukça üzmüştü. Toplumsal medya hesabından buna dair paylaşım yapan oyuncu “Güzel günlerde görüşmek üzere” diyerek Yargı dizisinden bir kareyi paylaştı.

Mehmet Yılmaz Ak

YARGI DİZİSİNDE TAHTLAR BOZULUYOR

Çukur dizisi ile ünlenen Mehmet Yılmaz Beyaz iki dönem boyunca Yargı dizisinde seyirci ile buluştu. Pars karakterini oynayan oyuncu, dizisi de oyunculuğu ile Fazla konuşuldu. Başarılı bir kısım geçiren ve bu süreçte izleyiciye kendini sevdiren Mehmet Yılmaz Beyaz toplumsal medya hesabından Yargı dizisine veda etti. Ak, “55 kısım boyunca beni meskenine Konuk eden, izleyen, takviye veren, ilgisini ve sevgisini Noksan etmeyen bütün seyircilerime Ebedi teşekkür ederim. Hoş günlerde görüşmek dileğiyle. Güle güle Pars” notunu fotoğrafın altına düşerek paylaştı.

Yargı dizisi oyuncusu Mehmet Yılmaz Beyaz toplumsal medya paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak’tan sarsıntıda hayatını kaybeden Taha Duymaz’ın annesine ziyaret! Duygusal anlar…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir