saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Mehmet Ali Erbil’in yalın ayak perişan hali herkesi korkuttu! Kadıköy merdivenlerinde…

Mehmet Ali Erbil’in yalın ayak perişan hali herkesi korkuttu! Kadıköy merdivenlerinde…

admin admin -
22 0

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil nihayet haliyle herkesi korkuttu. sıhhat sorunu yaşayan ve günlerinin birçoklarını meskende geçiren Ünlü şovmen, geçtiğimiz günlerde toplumsal medyada Ünlü futbolcu Ronaldo ile konuştuğunu sanarak gündeme gelmişti. Bu sefer de Kadıköy’de imgeleriyle herkesi şaşırtan Mehmet Ali Erbil Yine gündeme gelmeyi başardı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Son devirlerle toplumsal medyada sık sık yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil’in nihayet imgeleri herkesi şaşkına çevirdi. Perişan bir halde Kadıköy merdivenlerinde görüntülenen Ünlü şovmenin ayakkabısız ve yürümekte zorlanan perişan bir halde kalkmaya çalışması korkuttu. meşhur şovmenin o imgeleri toplumsal medyada Fazla konuşulurken münakaşa konusu oldu.

Mehmet Ali Erbil

ÇEVREDEKİLER YARDIM ETTİ

Ünlü şovmeni o halde gören etraftaki beşerler yardıma koştu. O sırada oradan geçenler halsiz görünen Erbil’in üzerine ceket atarak ayağa kaldırmak için Yardımcı oldular. Görenleri şaşkına çeviren Ünlü şovmenin o halleri hayranlarını korkuttu.

Mehmet Ali Erbil

TİKTOK İÇİN BUNU DA YAPTI DEDİRTTİ!

Sosyal medyada gündem olan bu imajlar kullanıcıları ikiye böldü. Birtakım kullanıcılar Erbil’in yaşadığı sıhhat sorunundan Dolayı bu hale geldiğini söyleyerek Ünlü şovmen için üzülürken, kimi kullanıcılar ise “TikTok için daha neler yapacaksın?” yorumunda bulundu ve şovmenin bunları toplumsal medya için yaptığını ileri sürdü.

Mehmet Ali Erbil

İŞİN ASLI ORTAYA ÇIKTI

O korkutan manzaraların asıl sebebi ortaya çıktı. Yalınayak, perişan imajlarıyla toplumsal medyada gündem olan Mehmet Ali Erbil, toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak o imgelerin asıl sebebini ortaya çıkardı. Fotoğrafını paylaşarak üzerine “Sağlıkla ilgili bir sorunum yok sete devam” notunu yazarak manzaraların setten olduğunu belirtti.

Mehmet Ali Erbil Paylaşım

İşte Mehmet Ali Erbil’in yalınayak, korkutan o imajları:

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir