Mehmet Ali Erbil Yeniden kandırıldı! Cristiano Ronaldo sanınca…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 04, 2022 Yorum Yok


Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, açtığı TikTok toplumsal medya hesabıyla çektiği görüntü ve konuşmalarıyla gündem oluyordu. Daimi kandırılan Erbil, bu sefer de kendini Cristiano Ronaldo olarak tanıtan Düzmece bir hesaba kurban oldu meşhur şovmen Ronaldo ile konuştuğunu zannedince toplumsal medyada gündem oldu…

Sürekli gündeme gelen Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Daimi şakaların ve dalgaların merkezinde yer alıyor. meşhur oyuncu toplumsal medya kullanımında Fazla güzel olmamasıyla Birlikte paylaşımlar yaparken, geçtiğimiz gün Tekrar rezil oldu.

mehmet ali erbil

UYARDILAR lakin DİNLEMEDİ!

Ünlü şovmen TikTok toplumsal medya hesabından bir kullanıcının latifesiyle Yine gündeme bomba üzere oturdu. meşhur şovmen alay konusu olurken, dünyaca Ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun yayınına katıldığını sandı. Kendini tanıtmaya çalışan Erbil, heyecanıyla Bir arada onu uyarmaya çalışan takipçilerini de dinlemedi.

yasmin erbil paylaşımı

“NOLUR BABA KAPAT…”

Erbil’in kızı Yasmin Erbil ise babasının ekran manzarasını kendi toplumsal medya hesabından paylaşıp seslendi: N’olur kapat artık Tiktok’u ya n’olur”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Dünya şampiyonu Kübra Dağlı boks makinesini bozdu! Gücüne makine dayanamadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir