Mahmut Tuncer’in oğlu paylaşımıyla takdir topladı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 03, 2023 Yorum Yok

Türkücü Mahmut Tuncer’in oğlu Doç. Dr. M. ümit Tuncer, toplumsal medya hesabından annesi Işıl Tuncer ve babası Mahmut Tuncer ile Bir arada çekildiği fotoğrafını paylaştı. Tuncer’in paylaşımına bıraktığı not kullanıcılar tarafından takdir gördü.

Türkülerine kattığı özgün yorumları ve güldüren esprileriyle gönüllerde taht kuran Mahmut Tuncer, Işıl Tuncer ile Mesut bir evlilik sürdürüyor. İki kız iki erkek olmak üzere 4 çocuk sahibi olan Mahmut Tuncer, nihayet olarak oğlu Doç. Dr. M. ümit Tuncer ve eşi Işıl Tuncer ile objektife poz verdi.

“BİZ BEŞERE, Ebeveyn VE BABASINA ÂLÂ DAVRANMASINI EMRETTİK (LOKMAN:14)”

42 yaşındaki Doç. Dr. M. ümit Tuncer, Ebeveyn ve babasıyla olan fotoğrafını Lokman Müddeti’nin 14. ayetiyle paylaştı. Tuncer, toplumsal medya kullanıcıları için “Hayırlı cumalar” bildirisi yayınlamayı da unutmadı. Öte yandan Tuncer’in bu hali binlerce şahıs tarafından takdir topladı.

Mahmut Tuncer oğlu ümit Tuncer ve torunu

Lokman Mühleti 31/14. ayeti: İnsana, Ebeveyn ve babasını vasiyet ettik. Onu, annesi zorluk üzerine zorluk içinde taşıdı. İki Yıl boyunca ona süt verdi. Bana, Ebeveyn ve babana şükret! Dönüş Bana’dır.

وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حَمَلَتْهُ أُمُّهُ وَهْنًا عَلَى وَهْنٍ وَفِصَالُهُ فِي عَامَيْنِ أَنِ اشْكُرْ لِي وَلِوَالِدَيْكَ إِلَيَّ الْمَصِيرُ

Ve vassaynel insane bi valideyh, hamelethu ummuhu vehnen ala vehnin ve fisaluhu fi ameyni enişkurli ve li valideyk, ileyyel masir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sefa Doğanay’dan ‘Antidepresan’ yorumu! Nihat Doğan’dan Seda Sayan’a kadar birçok ünlüyü taklit etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir