Levent Dörter’den ‘bebek’ açıklaması! İbrahim Tatlıses dede mi oluyor?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 16, 2023 Yorum Yok

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses ile geçtiğimiz aylarda dünyaevine giren Levent Dörter, evlilik sonrası birinci Kez sahneye çıktı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Dörter ‘bebek’ açıklamasında bulundu.

Dilan Çıtak Tatlıses ile ekim ayında nikah masasına oturan müzisyen Levent Dörter, aylar sonra sahnelere Geri döndü. Kilo aldığı görülen Dörter, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Dörter, düğüne gelmeyenlere kırgın olduğunu belirtirken Ünlü İsim Fazla merak edilen bebek konusuna da değindi.

Levent Dörter

“BEBEK İÇİN GERÇEK Vakit ÖNEMLİ”

Çok Mesut olduğunu lisana getiren Dörter, “Evlenmeden Evvel ‘evlilik ne vakit?’ diye Fazla sordular, demek ki hakikat Vakit buymuş. çok da hoş şahane bir düğünümüz oldu. İnşallah, İlah nasip ederse çocuğumuz da olur. Onu da bekleyip göreceğiz. Bebek için yanlışsız Vakit Fazla kıymetli. İkimizin de şuan işlerinin ağırlaştığı bir durum var. Biraz onları atlatmak istiyoruz. Sonra inşallah Dizi ona da gelecek” dedi.

Levent Dörterden bebek açıklaması geldi

“DÜĞÜNÜME GELMEYENLERE KIRGINIM”

Dilan Çıtak, “Düğünümü parti ve şenlik üzere olsun istedim ve o denli de oldu. Farklı ve marjinal bir şey olsun istedim, hayalim bu biçimdeydi ve o denli oldu. Şunu söylemeliyim; düğünüme doyamadım. Düğüne çağırıp gelmeyen ve sitemde bulunacağım birkaç İsim var. Onlarla Çehre yüze geldiğimde gerekeni söyleyeceğim. Onlara kırıldığımı her halde aşikâr edeceğim” diyerek, hislerini lisana getirmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECKE GÖRÜNTÜ;

Müge Anlı canlı yayında zahmetten çıktı! “Bacaklarıma bakma faydam senin beynini”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir