Lenfoma kanserine yakalanan Boğaç Aksoy’dan sevindiren açıklama! Müjdeyi duyurdu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 18, 2022 Yorum Yok

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi arka Sokaklar ile tanınan Ünlü oyuncu Boğaç Aksoy bir müddettir kanser tedavisi görüyordu. Aksoy sıhhat durumuyla ilgili nihayet açıklamasıyla herkesi sevindirdi. Kanserine yenen sevilen oyuncu setlere tekrar döneceğinin de muştusunu verdi.

Arka Sokaklar dizisiyle Aka bir çıkış yakalayan ve bu proje dışında rastgele bir işte oynamayan oyuncu Boğaç Aksoy, bir müddettir Lenfoma kanseri nedeniyle tedavi görüyordu.

Sosyal medya hesabından sıklıkla paylaşımda bulunan Aksoy, yeni bir açıklamada bulundu. Aksoy, setlere yine döneceğinin muştusunu verdi.

TEKLİFLER GELİYOR!

Lenfoma kanserine yakalandığını duyurarak izleyicileri üzen Boğaç aksoy, ”Yeni projelerimiz var. Bakış değmesin artık anlatmayayım. Sinema sineması ve dijital platform için de teklifler var” diyerek kısa Vakit içinde oyunculuğa Geri döneceğini açıkladı.

LENFOMA KANSERİNİ YENDİĞİNİ DUYURMUŞTU

Ünlü oyuncu, sevenlerine hoş haberi toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla verdi. Bir müddettir lenf kanseriyle gayret eden Boğaç Aksoy’dan hoş haber geldi. nihayet sıhhat durumuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Aksoy, kanseri yendiğini açıkladı. ”Bugün hayatımın en heyecanlı, en manalı günüydü” diyen Aksoy, müjdeli haberi sevenlerine şu sözlerle duyurdu:

”Sevgili dostlarım bugün hayatımın en heyecanlı, en manalı günüydü sanırım.. Uzun bir tedavi sürecinin akabinde sonunda uzun vakittir beklediğim ‘’tertemiz, iyileştin’’ sözlerini hekimimden duydum.. Denetimlerim Aralık orta devam edecek lakin ilaç günlerim sona erdi.. Bana bu denli Vakit takviye veren herkese Fazla teşekkür ediyorum. Bu hastalık bana Fazla şey öğretti, Fazla şey kazandırdı, insan da kaybettirdi lakin Fazla arkadaş kazandırdı.Bu benim için yine doğuş öyküsüydü.. İlah bu çabayı veren herkese ve ailesine güç, kuvvet, sabır ve şifa versin. Güzel ki varsınız. Geri geliyorum !!”

Boğaç Aksoy lenfoma kanserini yendi

YAŞADIĞI ŞİDDETLİ SÜRECİ BU TÜRLÜ ANLATMIŞTI!

Aylardır kanserle gayret eden  Boğaç Aksoy ile yaşadığı kuvvetli süreci anlattı. Hastalığın kendisine Fazla şey öğrettiğini söyleyen Ünlü oyuncu, tıpkı bahtı paylaşanlara da davette bulundu:

“Ölüm her insan için kaçınılmaz son… Burası tamam. Lakin, vefat tehlikesi olan bu hastalığa yakalanan bir insan her Vakit kesinlikle hayatı düşünmeli. soluk alıp verdiğimiz sürece kesinlikle yaşama sıkı sıkıya sarılmalıyız. Hastalığı zihninden silip atan, vücudundan de silip atar. Bu hastalığı Evvel ruhen, akabinde bedenen yeniyorsun. Sabırla, inatla ve dirayetle direnin…  Ölümü değil, hayatı düşünün…”

boğaç aksoy nihayet hali

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Doya Doya Moda’da Aka kavga! Yarışmacılar birbirinin… 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir