Kutsi ev sahibiyle mahkemelik oldu! Maddi zorluklar yaşamaya başladı…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Şarkıları lisanlara pelesenk olmuş Ünlü müzikçi Kutsi nihayet devirde yaşadığı maddi zorluklar ile gündemde. Uzun bir müddettir yaşadığı maddi zorluklar yaşamaya başlayan Kutsi’nin mesken sahibi ile uzun müddettir mahkemelik olduğu argümanı gündeme bomba üzere düştü.

Dillere pelesenk olan müzikleriyle ve yer aldığı Doktorlar dizisindeki Doktor Levent karakteriyle izleyicinin beğenisini toplayan Ünlü müzikçi Kutsi Özel hayatında yaşadığı sorunlarla sık sık gündemde olan isimlerden biri. Tekrar Aka bir tez ile gündeme gelen oyuncunun maddi zorluklar yaşadığı ve bu sebeple de kirasını ödeyemediği söyleniyor.

Kutsi mahkemelik oldu

MAHKEMELİK OLDU!

İddialara nazaran nihayet zamanlarda maddi zorluk yaşayan Ünlü müzikçi Kutsi Caddebostan‘daki kirası 10 bin tl olan meskeninin kirasını 14 aydır ödeyemiyor. Kutsi’nin, eşi Sibel Ülker ile Birlikte oturduğu dairenin konut sahibiyle gecikmiş kira borcundan Dolayı mahkemelik olduğu söyleniyor.

Kutsi ve eşi Sibel Ülker

EV SAHİBİNE KABUL ETTİREMEDİ!

Ev sahibinin dava açmasının akabinde gecikmiş pislik borcunun bir kısmını ödeyen ve mesken sahibine davayı Geri çekmesi karşılığında borcun tamamını ödemeyi Teklif eden Kutsi’ye mesken sahibinden Olumsuz yanıt geldi. konut sahibi tarafından kabul edilmeyen borcun davasının 16 Mart’ta Anadolu 12. İcra Mahkemesi’nde görüleceği söyleniyor.

Ünlü müzikçi Kutsi mesken sahibi ile davalık oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mustafa Ceceli’nin ailesine hırsızlık şoku! 2,5 milyonluk altın…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir