Kurtlar Vadisi’nin Bedir’i Levent Güner son yolculuğuna uğurlandı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 28, 2023 Yorum Yok

Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığı Bedri karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Ünlü oyuncu Levent Güner, hayatını yitirdi. kalp krizi geçirdiği ve yapılan bütün müdahalelere Karşın kurtarılamayan 58 yaşındaki sanatçı nihayet seyahatine uğurlandı.

Türk televizyonlarının en tanınan üretimlerinden biri olarak hafızalara kazınan “Kurtlar Vadisi”, karakterleriyle hala daha sık sık gündeme geliyor. Dizide Pala’nın adamı Bedir’i oynayan Levent Güner‘den Sıkıntı haber geldi. Diziye Aslan Akbey’i öldürdüğü sahne ile damga vuran Ünlü oyuncu kalp krizi nedeniyle hayatını yitirdi.

Tiyatro, sinema ve sıra oyuncusu Levent Güner için dün İzmir’deki Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü Konak Sahnesi’nde Merasim düzenlendi.

Levent Güner nihayet seyahatine uğurlandı

ANILARI ANLATILDI

Törene Güner’in yakınları ile kültür ve sanat dünyasından oyuncu arkadaşları iştirak sağladı. İzmir Devlet Tiyatrosu Bölge Müdürü Levent Ulukut, yaptığı konuşmada Güner ile üniversitede tanıştıklarını ve 1988-1993 yılları ortasında tıpkı sahneyi paylaştıklarını anlattı. Güner’i ölmeden bir hafta Evvel gördüğünü ve sohbet ettiklerini aktarırken salonda duygusal anlar yaşandı.

Levent Günerin cenazesi eski bornova mezarlığına defnedildi

SON SEYAHATİNE UĞURLANDI

Güner’in naaşı, hürmet geçişinin akabinde omuzlarda cenaze aracına taşındı. ehil oyuncunun cenazesi, Bahçelievler Kulalı Hacı Halil Mescidi’nde ikindi vakti kılınan namazın akabinde Eski Bornova Mezarlığı’na defnedildi.

Levent Güner

“Kod İsmi Reaksiyon”, “Acayip Hikayeler”, “Dudaktan Kalbe” ve “Kaybolan Yıllar” gibi başarılı üretimlerde rol Meydan Ünlü oyuncunun vefat haberi sanat dünyasını Yasa boğdu. Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan 58 yaşındaki sanatçı tıpkı vakitte müzik mesleğindeki başarısıyla da geniş bir hayran kitlesine sahipti. 

Kurtlar Vadisi Bedri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Banka promosyonlarını alıp kullanmak dinen caiz midir?​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir