Konya’da protesto edilen Selin Ciğerci’den ilk açıklama! “Ağlamaktan konuşamıyorum…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 14, 2023 Yorum Yok

“Selin Beauty Center” ismiyle birçok vilayette açtığı hoşluk merkezlerinin bayiliği için gittiği Konya’da protestoya uğrayan müzikçi Selin Şekerci bahse ait İzah yaptı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kendi ismini verdiği hoşluk merkezleri bulunan müzikçi Selin Ciğerci, bayilik verdiği şubesinin açılışı için Konya‘ya gitmişti. Haberi toplumsal medya hesabı üzerinden veren Ciğerci reaksiyon çekti ve merkezin önüne gelen bir Küme tarafından protesto edilmişti. Ciğerci toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla bahis hakkında birinci açıklamayı yaptı.

Selin Ciğerci

“KONYA’DAN DEFOL”

Ciğerci’nin hoşluk merkezinin önüne gelen Küme içerde bekleyen Selin Ciğerci’ye “Konya’dan defol” sloganları atmaya başlamıştı. Ciğerci merkezden Emniyet güçleri yardımıyla çıkarılmıştı.

YAŞADIKLARINI ANLATTI!

Yaşadıklarını toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla anlatan Ciğerci, “Konya güvenlik Müdürlüğünün tam ve vaktinde müdahalesiyle kurtulduğum bu vahim atak ardından meskenime döndüğümde canım annem ve babamı perişan halde buldum” demişti.

Selin Ciğerci Konya

“AĞLAMAKTAN KONUŞAMIYORUM…”

Şarkıcı toplumsal medya hesabından yaptığı bir öbür paylaşımda ise; “Yaşadığım endişe ve acıyı sözlerle anlatmakta zorlanıyorum. O anlardan aklımda kalan Biricik şey yanımdakileri koruyabilmek için çırpındığım. Teşekkürü borç bildiğim Konya güvenlik Müdürlüğünün tam ve vaktinde müdahalesiyle kurtulduğum bu vahim atak ardından meskenime döndüğümde canım annem ve babamı perişan halde buldum. İkisi de ‘gel bizimle yaşa biz seni her şeyden koruruz’ diye yalvarıyorlardı. Annemin baygınlık geçirip babamın şeker komasına girmekten nihayet anda kurtarılması da uğraşı. Duygularımı Denetim etmekte zorlanıyorum ve olayları anlatmaya çalışırken ağlamaktan konuşamıyorum hala. Olay anından beri beni arayan, ileti gönderen, toplumsal medya üzerinden dayanağını esirgemeyen bütün dostlarıma, sevenlerime Ebedi teşekkür ediyorum. Bana yalnız olmadığımı hatırlatan, sayısız aileye istihdam sağlamaktan Öbür gayem olmadığımı görüp yanımda duran, takviye olan herkesten İlah bin kez razı olsun.. İnanıyorum ki sevgi ve müsamaha dünyayı güzelleştirecek..” tabirlerine yer verdi.

Selin Ciğerci Konya protesto

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir